Kaslı Erkekler Çekicidir Fakat Kaslılığın Sınırı Ne Kadar Olmalıdır ?

Kaslı Erkekler Çekicidir Fakat Kaslılığın Sınırı Ne Kadar Olmalıdır ? Yani aşırı karın kaslı yağ oranı nerdeyse %5-6 olan kabuksu bir görünümü olan kaslı erkekler mi daha karizmatiktir? Yoksa karın kası olmasada düz karınlı kaslı kollu geniş omuzlu orta göğüs kaslı erkekler mi ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel fit vucut hepsinden güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kasları abartmayın erkekler lütfen her bünye kaldırmıyor kimisi şiştikçe şişiyor ve iğrenç oluyor onun için karın kası hafifte kol kası yeterli

0|0
    0|0
    • Karın kası bence güzel durmuyo erkekte kol kası ve omuz kası güçlü gösterir karın kası t shirtin altından belli bile olmuyo

• Fit ve belli olacak kadar olsun kafi. Abartılınca itici duruyor.

0|0
    0|0
  • şimdi abazalık olarak algılanmasın ama kaslı bir kola dokununca bu kızların hoşuna gider.nasıl erkekler kadınların kalçasına ve göğüslerine dokununca içi bir hoş oluyorsa bu da öyle.

0|0
    0|0
    • hadi yaaa kızlar sürekli ellemek istiyodu şimdi anladım ama eğer kalçaya denkse bizdeki gerçekten inanamıyorum :O Sence en önemli kas grubu kol mu ? Ben çok yükleniyorum kola

• aynen kol iyi bir de baklava süper

• baklava zor iş yaa sıkıcı geliyo bana :D

• Kerem bürsin desem :D

0|0
    0|0
    • he canım desem bende sana adrina lima diyorum

• ya kas örneği istedin bende örnek verdim yani en iyisi onunkiler bence :D

Erkekler Ne Diyor 4

• link

kadınlar böyle erkeklerden hoşlanırlar...

0|0
    0|0
  • Yanlış yere açmıssın konuyu.

0|0
    0|0
  • Wala Benimki %8.8 nasıl iyimi Bilmiyorum ama...

0|0
    0|0
    • kaç kgsin yardımcı olayım

• iyi gibi duruyo

• Wala Bilmiyorum İyi ama ya...

• %5-6 cok fazla ya %10 en iyisi bana gore fazlası mongola donuyo adam işin içindeyim o yuzden soluyorum yanlıs anlasılmasın

0|0
    0|0
    • Bende işin içindeyim evcut yağ kütlem benide %10

Yükleniyor...