Kilolu sevgiliniz ayrıldıktan sonra zayıflayıp karşınıza çıksa..

Yaa bu belki size garip gelicek ama bir arkadaşım var kilolu çok değil ama baya güzel zayıflasa falan çok güzel ve tam bir taş olucak ama çok umutsuz bunun bir sevgilisi vardı bir nedenden dolayı sevgilisi bundan ayrıldı ve başka kızlarla çıkmaya başladı arkadaşım çirkin olduğum için ayrıldı benden kesin diyo ben yok öyle bişey diyorum sadece az zayıfla farkı görceksin ona bakmıcaksın bile diyorum o dinlemiyo bana göre bu zayıflasa o salağın karşısına o halde çıksa çocuk pişman olur bakın bu soruyu gizli gizli soruyorum lütfen alta bir kaç cevap verin kendi de görsün sizcede öyle olmaz mı ? Siz olsanız böyle kilolu bir sevgiliniz olsa ayrılsanız o zayıflayıp karşınıza çıksa.. lütfen dürüst olun :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• pişman olması için senin arkadaşının,onun yanındaki kızdan daha çekici olması lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelikle zayıflamalısın evet set. çünkü bu kişi muhtemelen sensin. karşıma çıksa zayıflayıp gelse. sanırım geridönerdim ama sadece başka amaçlarla. :) eski sevgiliden tekrar olmaz olursada işte fuckbuddy olur anca

0|0
    0|0
  • çocuk geri döner de altta bir arkadaş demiş sevgili olarak geri dönmez

0|0
    0|0
    • Zaten geri dönmesini isteyen yok sadece pişman olmasını istiyorum aslında :D

• bak sana şöyle deyim bir erkeğin dediğin sebepten pişman olması için, öncelikle etrafında kimse kalmaması lazım yani tamamen boşluğa düşmesi lazım ki geriye dönüp baksın. O zaman der keşke bırakmasaydım diye belki, ama dediğim gibi olay sadece dış görünüşlerden ibaretse

• anladım teşekkür ederim

• Zayıflamak herkese yakışıyor. içim gider yani.

0|0
    0|0
  • zayıflamış halini görünce ufaktan bir iç çeker yani :D

0|0
    0|0
    • inşallah :D

• öyleyimdir :D :D

• özelden mesaj atsana bir konuşalım ya :D

• Bencede zayıflamalısın , kendini başkası gibi sorma :)) Bu arada görmediğimden dönüp dönmem diyemem :)

0|0
    0|0
    • tamam :D nasıl tarif edicem kendimi :D ya kendini beğenmiş diceksiniz olabilir ama ben çirkin değilim cidden o çocukta zaten baya bir popüler ve direk dış görünüşe bakıyo o yüzden pek çirkin olduğumu sanmıyorum :D :Dd

• :\ :'((

• Üzülme dedikçe üzülüyor bakya... Bendede göbek var hafiften nolcak sanki :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...