İlişkilerde geri çekilme taktikleri

Bir kıza karşı ilgi duydunuz. İş yerine aynı serviste birlikte gidiyorsunuz ve dönüşte birlikte dönüyorsunuz servisten evine kadar eşlik ediyorsunuz kendisine sohbet muhabbet herşey güzel gülüyorsunuz eğleniyorsunuz sizin yanınızda mutlu olduğunu hissediyorsunuz konuşurken gözlerinizin içine bakıyor. İltifatlar ediyorsunuz hoşuna gidiyor birlikte sinemaya gidiyorsunuz saatlerce oturuyorsunuz yemek yiyorsunuz.. Hemen hergün en az 2 kere görüyorsunuz onu işyerinde.. Sonra içinizden gelenleri dile getiriyorsunuz. Mesajınıza hiçbir cevap vermiyor aramıyorda.. Yani kısacası ilgi gösteriyorsunuz ama karşılığını alamıyorsunuz.. Sizde geri çekmek istiyorsunuz kendinizi.. Ama nasıl ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilgilenme tek yapacağın şey o eski yaptıklarını yapmicaksin

0|0
    0|0
    • Dün öğle vakti atmış olduğum mesajdan sonra tek kelime yazmadı bende yazmadım. Bugünde yazmadı aynı şekilde bende yazmadım.. Şimdi yarın sabah birlikte servisle işe gideceğiz.. Normal sohbetimi öncekinden biraz soğuk şekilde devam ettirmeyi düşünüyorum. Ama onun dışında ne mesaj atmayı ne de aramayı düşünüyorum açıkçası..

• Bakalım bir kaç gün dediğim gibi yapacağım.. Sonrası hayırlısı artık..

• Hayırlısı..

• Konturu mesaj hakkı falan yoktur belki :P :DD Olabiliiir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...