Kendinizi kurtarmak için arkadaşınızı ya da bir başkasını satar mısınız ?

Kendinizi kurtarmak için arkadaşınızı ya da bir başkasını satar mısınız ?

• Asla satmam
    68% (110)75% (83)71% (193)Oy Ver
  • Babamı tanımam
    32% (51)25% (27)29% (78)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|47

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Bu güne kadar hiç kimseyi satmadım. Bundan sonra satacağımı düşünmüyorum.

Hatta örnek verecek olursam; çalıştığım yerde bana 8 aydır hergün ama hergün yanlış yapan bir insan var. Ondan kıdemli olduğum halde yaptığı yanlışları sineme çekiyorum. Düzgün bir şekilde bana yanlış yapmamasını belirtiyorum. Herkesin ortasında yaptığı yanlışı göz göre göre üzerime atabilecek kapasitede bir insan. Gerçi kapatisede demeyeyim, herkesin gözü önünde herkesin bildiği birşeyi başkasına yutturmaya çalışıyorsa kapasitesizdir...

Neyse; bu insanı satmak için veya tuzağa düşürmek için elime her hafta onlarca fırsat geçiyor ama yinede kullanmıyorum.

Mantıklı düşünüyorum; çaresiz kalıp kalmamak benim için önemli değil.

Şunuda belirteyim ki canım istediği taktirde yeryüzünde yapamayacağım hiç bir kötülük yoktur. Buna yürekten inanıyorum...

0|0
    0|0
  • Satan kendini satmis olur haksizsa ahirettede yalan ya da iftira atarak arkadasina kendini hakli cikardiysa o zaman cikar karsisina durust insanlar hala var nadirende olsa.

0|0
    0|0
  • Asla satmam

1|0
    0|0
  • karakterime yakışmıyor

1|0
    1|0
  • Asla yapmadım ve yapmamda karekterime yakışmaz yaparsam eğer asla ben eski ben olamam artık bu yüzden allah'ada büyük konuşmamak lazım yapmam etmem diye inş öyle bir konuma düşmem bir kaç kere ama satmadım hiç inş bundan sonrada satmam allah'ın izniyle

0|0
    0|0
  • Arkadaştan arkadaşa değişir.

1|0
    0|0
  • arkadaşın kalitesine bağlı.

1|0
    0|0
  • Bana kalırsa asla satmam diyenler arasında mutlaka satanlar vardır.

Hatayı yapan ben isem bunun cezasını başkası çekmemeli.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Asla satmam

1|0
    0|0
  • satmam sattıgın zaman sadece bı anlık kurtulursun sonra arkadasını nasıl bulacaksın bıdaha

1|0
    0|0
  • yok satmam yapamam bana ters

1|0
    0|0
  • eğer ikimiz yapmışsak eşitse suçumuz satmam ama hiç istememişsem oyuna gelmişsem veya sonunda çok büyük azarlar yiyeceksem ben yanacağıma o yansın zamanında bende çok satıldım çok kezde sattım

0|0
    0|0
  • Fiyata bağlı.

0|0
    1|0
  • MadameJuliet aya ilk basan kadın olmuş ;)

1|1
    0|0
  • babamı bile tanımam :D

zaten aksini iddaa eden kesin yalan söylüyodur. anca bu derslerde falan olur. kim o ses çıkaran dendiğinde kimse bişi demez lisedeyken. ama üniversitede tam tersi olur. gıcıklığına söylenir :D çok da zevkli olur

0|0
    0|0
  • ne çok peşin satan var la?

0|0
    0|0
  • satmam. çünkü onların kendilerini kurtarmalarını izlerken ya da sonrdan duyduğumda içim acıyacak. ben nasıl olsa bir yolunu bulup kurtulurum diye asla satmam. ama mevzu kız ise satarım :) satma değilde ekerim yani :) dostluk bakidir kızlar gidici :)

1|0
    0|0
  • Söz konusu bensem satmam ama sevdiğim başka birisi olursa durum değişebilir.

0|0
    0|0
  • arkadaş ömür gibidir, akan bir nehire benzer üzerinde pislik tutmaz bu yüzden de satılmaz..

1|1
    0|0
  • ADALETLI BIRIYIMDIR. SUÇ BENIMSE HER PAHASINA SUÇUMU KABUL EDER CEZAM NEYSE RAZI OLURUM. KIMSEYE HAKSIZLIK ETMEM. EDENIDE AFFETMEM.

0|0
    0|0
  • karakterıme ters bencıl olamam asla

0|0
    0|0
  • Başkasını satmak..kendını satmaktan daha kötüdür...

0|0
    0|0
  • erkekliğe sığmaz bu :)

0|0
    0|0
  • Allah etmesin !

0|0
    0|0
  • Duruma ve kişiye bağlı

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|1
    0|0
  • hatayı kabullenmek bir erdemdir. hatayı kabul ettiğinde karşında ki zaten susup kalıyor. laf söyleyecek durumu ortadan kaldırmış olursun. onun için kimseyi satmaya gerek kalmaz...

0|0
    0|0
  • bir gün olsun hayatımda kimseyi satmadım beni satan insanları dahi hiç bir zaman karakterimden ödün vermicem onların şerefsizliklerine inat şerefli olmaya devam edicem

0|0
    0|0
  • direkt satarım

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 31

• Valla herkes satmam der ama müdürün odasında en ufak ayrıntıyı ötenler bile oluyor . ( cevaplayanları kastetmiyorum ) . Ama sorunun cevabını herkes o anda dürüstçe verebiliyor satmam yapmam diyenlere çok inanmamak lazım .

1|0
    0|0
  • Satarım. Arkadaşlarım, akrabalarım, ailem hep sırtımdan vurdular zaten. Birçok sırrımı yayıp beni rezil ettiler, ailem bile benimle dalga geçti kendimi bildim bileli. Hiçbirini sevmiyorum, sevmediklerimi de koruyamam.

1|0
    0|0
  • Bana yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmam .

1|0
    0|1
  • İnsanoğlu çok nankördür.

O yüzden Allah'ım o duruma düşürmesin.

Büyük konuşmamak en güzeli olur.

0|0
    0|0
  • arkadaşım için kendimi ateşe atarım buyüzden herşey başıma gelir ama asla satmam satanda adam değildir.

0|0
    0|0
  • Asla satmam, ama satan arkadaşlarım çok var. hepsinin canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • Asla satmak benim kişiliğime yakışmaz kim olursa olsun bencillik yapıp bir başkasını satmam

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz hesabı 2 kişiysen yanındakini satacaksın

0|0
    0|0
  • ben ona kaç derim satarım o kaçınca tekrar satarım o yine kaçınca 9-10 kere sattığında çok parası olur

0|0
    0|0
  • hayır asla yapmam böyle bişeyi tabi ki.

0|0
    0|0
  • Hayir, yapmam oyle birsey.

0|0
    0|0
  • Ölücegimi dahi bilsem kendi cikarim icin kimseyi harcamam

0|0
    0|0
  • annemi satmam başkasını satarım. anneme canım feda

1|0
    0|0
  • Aslaa satmam.

0|0
    0|0
  • Kendisini kurtarmak için başkasını satmak cahil ve bencil kendini düşünen insanların işidir.asla satmam.başa gelen cekilir )

0|0
    0|0
  • Hayır yapmadım , yapacağımı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Satarım çok yakınım değilse.

0|0
    0|0
  • kişiye ve duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Asla satmam. Hatta arkadaşımı kurtarmak için kendimi öne atabilirim duruma göre...

0|0
    0|0
  • Arkadaşa bagli

0|0
    0|0
  • Asla öyle Bisi, 2 yüzlülük yapmam

0|0
    0|0
  • o anki duruma bağlı :D

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmem bile.

0|0
    0|0
  • Babamı bile tanımam !

0|0
    0|0
  • kesin konuşmıyım duruma göre değişir. :D

0|0
    0|0
  • iğneyi herzaman önce kendimze batırmalıyız ya aynısı bana yapılsaydı

0|0
    0|0
  • ooo deli gibi

0|0
    0|0
  • A: Asla satmam

0|0
    0|0
  • Karşılığını göremesem de insanlara çok değer veririm. ölsem de asla arkadaşımı satmam.

0|0
    0|0
  • Gerçek dostluklar arkadaşlıklar yok ki hepsi çıkarı için birlikte oluyor bizlerle onun için satarım benden dahamı önemli ?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...