Hoşlandığım kız beni tanımıyor nasıl kendimi hissettirebilirim?

İyi günler.11.sınıf öğrencisiyim.10.sınıflardan hoşlandığım bir kız var ve kız biraz popüler.Kızın face ve twitterını takip ediyorum.Geçenlerde bir arkadaşımın gaza getirmesiyle "naber" yazdım.Mesajıma cevap vermedi ve üstelik "burayıda yavşama yeri yaptınız" diye bir twit atmış.Hergün okulda görüyorum yakın arkadaşımla bahçede dolaşırken bazen onun yanında veya önünden geçiyorum.Bazen gözgece geliyoruz ama ben hep gözlerimi kaçırıyorum ve cesaret edemiyorum.Onun yanından geçerken hep gür seslerle konuşmaya gayret ediyorum ve cool davranıyorum.Sigara kullanıyorum oda kullanıyor.Bilmiyorum aklım çok karışık lütfen yardımcı olun artık rüyalarıma kadar giriyor el ele tutuşuyoruz ve sohbetler ediyoruz.Kızla hiçbi zaman konuşmadım ses tonumu bile bilmiyor.Eğer bu iş olursa evleneceğim insanı şimdiden buldum diyebilirim.Yardımlarınızı ve ne yapmam gerektiğini anlatan yorumlar bekliyorum.Teşşekkürler.

Güncellemeler:
Yorumlarınız benim için gerçekten çok onemli lütfen yazarken çekinmeyin.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çokda emin deyilim ama o kızın bir tarafı kalkmış olabilir,

naber yazan adamı yavşak ilan ediyor, o zaman bu kızla insancıl bir şekide tanışmak isteyen hülog mu diyecek mahmutmu diyeyim, ne diyeyim

bu kızla gidip direk tanışma bence, aynı bir okulsal zamazingoda berber görev alsanız, muhattap olmak zorunda kalsanız, tabi sen çokda fifi tarzı davranıp kızın agzına düşmeden bunu bir etkilemeye çalışsan hani, belki o olur işte

0|0
    0|0
    • Görev muhabbetini bende akıl ettim ama çok zor sınıflarımız ayrı ama bunlar bir ara valeybol onamışlardı bende onlarla oynuyorumdum karşı takımdaydı falan ben bunun sımacını blocklamıştım valeybolcu kızlar diye dalga geçmiştim.Gülmüştü dediğim olay 1 sene önce.

• yuhhh, ne dedin bir senemi dedin :)

neyse bencede sporsal bir şey olursa olur, farklı seneler çünkü. Aynı takımda takılsanız, hani sonrada madem kazandık pizza yemeye gidelim olayları gibi bir şey çıksa, siz pizza yerken önceden örgütledigin arkadaşların seni biraz poh pohlasa, sende hiç oralı olmasan, al sana seneryo, plan işte :) ama ne yaparsan yap hoşlandıgını belli etme, helede bu kadar hoşlandıgını hiç belli etme

• Yorumlarınız için çok teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evleneceğin kızı buldum kısmına takıldım ben daha yasin kaç emin ol kaç tane daha oylelerinden hoslanacaksin.

0|0
    0|0
    • Lisede tanışıp evlenen çok insan tanıyorum ama malesef böyle giderse başlamadan biticek günlerdir kendi kendime hayaller kurup yorum yapıyorum:/Ama malesef sonıç dediğiniz gibi olucak.

• Üzülme kardeşim boşver zaten o lisede tanışıp evlenmeye eskidenmis şimdi insanlar bir garip ulaşmadigin için şu an sana öyle geliyor yoksa o kızın bir özelliği yok böyle düşün üzülme

Erkekler Ne Diyor 2

• KArdeş biz sana yardım edemeyiz sen kendine yardım et beklersin kız tek başına oturuken bankta filan gidersin yanına oturaabilirmiyim filan dersin , sonra ordan bir şekilde girersin muhabbete birazda becerikliysen alırsın numarasını , kendine güven önemli kendine güven yani cool muul geç o işleri olduğun gibi görün görünüş sadece giysin önemli olan içindeki adam onun ne dedikleri o diyecek kız etkilenecek :) Tabi dış görünüşte önemli kız çok güzelse sende tip yoksa hiç uğraşma derim :)

0|0
    0|0
    • Bu dediğin %10 larda bir ihtimal o okulumun yakınında ben ise 40 30 dakikalık yol mesafesi olan bir semtte oturuyorum.Ve tabii kızın arkadaş çevresi biraz sıkı hep kız arkadaşları ile birlikte napıcam bilmiyorum..

• cevap vermediyse goruldu yapıp bıraktıysa siliceksin oyle kızı takıp etmektende vazgecıceksın :)) her gordugunde onun orda olmadıgını varsayıcaksın yoksa işin yaş arkadaşım :D takma cool ol :D senın bu yaptıklarını farkettıgınde ıcıne bı kurt dusucek kızın :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...