Neden kilo veremiyorrum

6 haftadır düzenli olarak günde 40 ila 60 dk arası yürüyüs yapıyorum yanı sıra egzersiz falanda yapıyorum yeme içmeme dikkat ediyorum abur cuburu tatlı tuzlu şeyleri çıkardm hayatmdan ama bu sürede sadece 2 kilo verdm ve 5 6 kilo kadar vrem gerekiyo ne önerirsnz neden veremiyorm

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• vücudun belli bir direnç noktası vardır bunu vücutçular iyi bilir.vücut belli bir aşamadan sonra değişmemek için aşırı direnç gösterir ve kişi devam ederse vücut kendini birden bırakır.ben çok gördüm protein tozu amino filan katmış karıştıran insanların abi bişey değişmiyooo deyip 2 hafta sonra dev gibi olduklarını.sende bu olacaktır.vücut kendini bir bırakacak yeri gelecek 1 günde yarım kilo belki daha fazla vereceksin.ama bu yine duracak ve böyle böyle devam edecek.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Arkadaşım spor yapıyosan ve beslenmene dikkat ediyosan vucuttan yağ gitmiştr, kas gelmiştir onu yerine. Dolayısıyla bu senin kilo fazla yansımaz ama beden ölçülerin değişir kesinlikle. Bence spor salonuna git vucut analizi yaptır kendine kaç kilo kas oluşumun var yağ oranın nedir bunları öğren

1|0
    0|0
  • 1.5 ayda 2 kilo çok iyi daha ne olcaktıı..ama buna ılaveten sabah uykudan kalkar kalkmaz ıkı bardak ılık su iç metebolizmayı hızlandırdığı için sindirim kolaylaşır kilo vermene yardımcı etken ayrıca aksam yatarkende bıo bardak ılık su bunların yanı sıra kalp krızınıde onluyoo:).

1|0
    0|0
  • zayıfsan kilo vermen şişman bir insana göre 5 6 kat daha zordur o yüzden hemen pes etme devam et verirsin elbet

1|0
    0|0
  • aynen devaam et derim ben.

1|0
    0|0
  • Ben body-fitness hocasıyımda , öncelikle gidip metabolizmanızın nasıl çalıştığına baktırdınızmı doktorda , çünkü metabolizması hızlı gelişenler var bide çok yavaş gelişenler bu her ne olursa olsun kilo alma ya da verme , kişinin metabolizmasına farklıdır , ve bir spor salonuna gidiyormusunuz

0|0
    0|0
  • Bünyeyle alakalı bir şey bacım. Sağlıksız bir hafta da 10 kilo vereceğine sağlıklı 4 kilo ver daha iyi.

0|0
    0|0
    • verebilsem haftada bir kiloyada azıyım ama ilk başldığmda 2 kilo verdm 3 4 haftadır gram azalma yk

• Uzmanına gidip test yaptırsan, belki de hormonlarınla alakalı bir durumdur.

• h.ı.ı.t kardıyo yap bı anda asıl kendını zorla depar at bı anda noırmal koş bunu boyle devamlı yaprasan bıu zorla bı normal olarak 30 dk yapsan yeter ekmek yeme sonra gor bakalım nasıl zayıflıyorsun .d

0|0
    0|0
  • kendin irdele yanlış veya eksik bir durum olabilir yürüşü hızlı yapıyosun demi dedikodu yapark yürümüyosun :D

0|0
    0|0
  • biraz dha sabret spor da kilo verdikten sonra vkilo vermen durur ve sıkılaşmaya başlarsın vücudun şekle girer merak etme yağların gene erir ama sen anlamassın :D güven bana sen spora yemene içmene dikkat et yeter

0|0
    0|0
  • iyi bir egzersiz programı işinizi görecektir. bunların haricinde yürüme vs. zayıflama ve şekilli vücuda sahip olma konusunda size bir yere kadar yardım edebilir.

0|0
    0|0
  • tiroidlere bir baktır bence. sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Baska sporlara basla

0|0
    0|0
  • portakalspor öneririm sana bir deneme yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım sen bence bir tiroidlerine falan baktır.

0|0
    0|0
    • troidlermde bir sorun yok dediğm gibi ilk başadığımda 2 kilo verdm ama 2 3 haftadır bir değişm yk verdiğim kiloyu koruyorm sadece

• teşekkürler

• Rica ederim.

Yükleniyor...