Size güzel bir bayanın baktığını fark etseniz :):)

size güzel bir kızın baktığını farkettiniz diyelim o güzel kız benim.. geçenlerde bir kaç göz göze geldik kendisiyle ortak derslerimz var... bakıştıktan sonra sınvalrımı sormalar nasıl geçti falan dedi neden benmle arkadaş oldu yanımdaki arkadaşlarımla olmadı ve biz hala meraba nasılsın muhabbetndeyiz yarım dönem sonra faceden ekledi ona karşı duygularım var ama onun var mıblmiyorum cool duruyor bu da beni korkutuyor sanki ilgisi yokmuş bikere konferansda bakarken gördüm .. ama hala konuşmadı faceden ne bilim bir muhabbet kurmadı ordan.. ne olur bu işin sonu.. siz olsanız nasıl adımlar atarsınız

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sorma ben şahsen dün yşadım

0|0
    0|0
    • nasıl yani ne olduki

• benm durum ne olacak şimdi benden hoşlanma ihtimali var mıbu gelişmeler arkadaşçamı yoksa farklı düşünmemi gerektircek durum varmı..?

• onu bunu bilmem ama ne olursa olsun kız veya erkek gelen fırsatı kaçırmamalı onu öğrendim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Yahu kendi kendine gelin güvey olma. İki yüzünüze gülene aşık oluyorsunuz. Peşinizden it gibi koşan adamlara yüz vermiyorsunuz.

Ben senin yerinde olsam efendi bir çocuk bulur sevgili olurdum, çoluk çocuk işleri ile uğraşmazdım.

0|0
    0|0
  • Tabi kişiden kişiye değişir ama şimdiye kadar biraz daha ileriy giderdi die düşünüyorum senden hoşlansa .

0|0
    0|0
  • soru nerede?

0|0
    0|0
  • soru tam olarak ne yani sen kızsın başka bir kızdan mı hoşlanıyorsun

0|0
    0|0
  • Adamim ya isini biliyor,hatun dedigin boyle tavlanir aslanim benim selam syle benden :))

0|0
    0|0
    • ee noldu şimdi benim duygularımdan haberdar olamaz çnkü hiç takmıyorum ki onu

• evet cidden olsa ne olur olmasa ne olur ben sadece merakımdan yoksa elimi sallasam ellisi .. sence bu gelişmeler arkadaşçamı yoksa değilmi ümitlencek bir durum var mıonu sen de .. ?:D:D

• Hava civa bunlar takma:D isteyen gelir

• çok güzel olduğuna o kadar eminsin yani

0|0
    0|0
  • tipsizzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...