Bir kızı çok seviyorum lütfen bakar mısınız ?

Yaklaşık 3-4 ay önce yetenek sizsiniz programını izlerken bir kız gördüm ve gördüğüm andan beri tutuldum. Şu zamana kadar hoşlandığım kızlar illaki olmuştur ama bu kızda çok farklı bir şey var hiç hissetmediğim duyguları hissediyorum. Gece başımı yastığa koydum zaman fotoğraflarına bakarak ağladım oluyor , gün içinde çok duygulanabiliyorum .Kız Ankarada ben ise İstanbul'da yaşıyorum . Ama onu çok şiddetli seviyorum. Hoşlanma diyebilir miyiz bilmiyorum fakat aradan 4 aya yakın bir zaman geçti ve gün geçtikte ben daha çok bağlanıyorum onu daha çok istiyorum.Şu zamana kadar hiç sevgilim olmadı ve nasıl davranmam gerektiğini hiç bilmiyorum. Ne yapmam lazım ? vazgeçmem çok zor gibi gözüküyor çok farklı şeyler düşünüyorum onun için . Dinlemediğim şarkıları dinliyorum :( (İnstagramından falan takip ediyorum anonim olarak)

Güncellemeler:
...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• umarım bu soru şakadır :S

0|0
    0|0
    • şaka değil . eğer dalga geçiceksiniz kaldırıyım ben neden yazdım ki buraya

• şaka yapıyorsun değil mi ?

0|0
    0|0
    • tabiiki hayır. :(

• yeni bir kız bul. hiç mantıkla alaksı yok tv de görüyorsun ve aşık oluyorsun çok saçma

• düşünüyorum ama kalbim o kızı istiyor.başka kız yok gibi geliyor şuan bana onu düşünmeden edemiyorum hiç bir kıza bakmıyorum bile :( yani tv de gordugum de hoslanmıstım sonra sanal da falan da çok takip ediyorum kendimi belli etmeden . Konuşmaya çalışsam ne dicem falan hiç tecrübem yok kendime de güvenmiyorum . Çok kötüyüm anlıcağın .

Yükleniyor...