Manzaranın tadını çıkartır mısınız ? :)

Günlük hayatta gördüğünüz ve '' vaay süper gözüküyoo '' dediğiniz yerlerde durup orayı seyre dalar mısınız bir süre :)

Demin kardeşimi okuldan aldım, geliyorduk eve sınıf arkadaşıyla parkta 20-25 dk oynadılar bende oturup kuş cıvıltılarını, akşam güneşinin o turuncumsu rengiyle yüzüme vuruşunu, hafif bahar meltemini ve çocuk kahkahalarının ortama kattığı masumiyeti dinledim dakikalarca ^_^

link ^_^

link link link link link

0|0
98

En İyi Kız Görüşü

• Allahımmm linklerdeki şarkı da fotoğraflarda mikimmil hele o minicik, ufacık kedi yavrusunun tv izlediğine öldümmm :D

link yaaaa bu ne yaaaa, kedi beslemem gerek acilen :D

Evet manzaraların tadını çıkarırım. Bazen en yakın arkadaşımla hava güzel olduğunda bol ağaçların bulunduğu bir yere gideriz. Bi anda o sevgilisini düşünmeye başlar. Telefonuyla arar konuşurlar. Bende o sırada bulutlara, ağaçlara bakarım. Hayat ne kadar güzel derim her defasında ona :D Tabi duymaz ama olsun -.- :D

0|1
    1|0
    • laaannn ahahah aynı arkadaş bende de var :D ve bende o telefonla uğraşmaya başlayınca etrafı izlerim :DDD ve benimde kedi almam lazım buradaki herkes imrendiriyyor şrfsizler :D (ben dahil addsfd)

• Teşekkürler Gül için beyefendi ^^

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• evet yaparım

0|1
    1|0
  • Tadını çıkarırım ama b.kunu da çıkarırım :D beni birisinin sürükleyip götürmesi lazım oradan, yoksa akşama kadar orada kalabilirim. :)

Ayrıca sen bu linktekileri nereden buluyorsun bakayım hı? :D ama o ilk fotodaki kız nasıl bir şey öyle yaaa :))

0|1
    1|0
  • Evett bayılırımmm <3 ^_^

0|1
    0|0
  • Anı yaşamayı, o an durup seyre dalmayı seviyorum. Gökyüzüne bakmayı. Gözümü uzaklara dikmeyi seviyorum.

0|1
    1|0
  • Çıkartırım doyasıya ^^

0|1
    1|0
  • canısı hep böle mutlu ol <3

gizlilerede sinir oluyorum haa !

0|1
    2|0
  • Güzel manzara bulursam suratım senin profilindeki şekli alıyor :)))

İlginç bir şekilde yaşam kaynağım doğal ortam sanki ...

okuldan alacak bir kardeşim yok ama bazen kaçamak yapar parkta çocukları izlerim çikolata filan alır veririm :))

0|1
    0|0
  • senden çok iyi baba olur len kereta :D

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tadı çıkarılacak bir manzara varsa o iş bizden sorulur:D

0|1
    0|0
  • cok şirinler :)

0|1
    0|0
  • Böyle küçük şeyler den zevk alabilmek önemli belki durup 5-10 dk kafa toplayıp o güzel manzaraya bakmak hayatı daha çekilir kılıyor moruk :)

0|1
    0|0
  • Belliydi bu çocuğun böyle olacağı.

0|1
    1|0
  • 10 dakika en fazla

0|1
    0|0
  • Ne hayellerim var

0|1
    0|0
  • hayattan zevk almayı bilen biri +1devam kardeşim