Düğünüm 24 Ağustosta ve o gün cumhurbaşkanlığı seçimi var :(

Düğünüm 24 Ağustosta ve o gün cumhurbaşkanlığı seçimi var :( sizce o gün düğünümü etkilermi ben pek etkilemez gibi düşünüyorum ama tarihi değiştirmeye gerek var mı? gün içinde yemek gece salon olacak şekilde ayarlandı :/

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neden etkilesin ? Saat 4 e kadar galiba oy atılabiliyordu hadi 5 olsun yani düğün akşamdır herhalde etkilemez kardeşim herkes kendini sabahtan ayarlar oyunu atarlar sen sıkma canını

0|0
    0|0
    • bende aynı kanıdayım zaten gün içerisinde 10 dk oy kullanacak insanlar sağa sola gitmeme zorunluluğuda yok. yemek gün içerisinde 12:00-18:00 civarları olacak salon 20:00-24:00 arası olacak ben sıkıntı olmaz gibi düşünüyorum ama millet bundan etkilenirmi onun kaygısındayım.

• aynen kardeşim teşekkür ediyorum umarım herkes seningibi düşünür bizim insanlarımız olaya bu tarafından bakmaz ve direkt başka günmü yokmuş seçim günü almış der çıkar yahu 5 dk oy verip gidebililiriz demeyei akıl etmez.

• Seni seven herkes düşünür kardeşim

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır etkilemez. Sonuçta sabah oy verip akşam düğününe gelecekler.

0|0
    0|0
    • aynen görüş o şekilde inşallah sıkıntı olmaz

• ne şans ama bnce ertrele

0|0
    0|0
    • neden bütün planlar o güne yapıldı balayı vb. otel ayarlandı. sence ne gibi sıkıntılar olur.

• ya pek sıkıntı çıkacagını snmam ama sana sıkıntı çıkacaksa erteleme birde o yönden baktımda erteleme istersen

• benimde o zaman olacaktı :( ayrıldık. size musmutlu günler dilerim.

0|0
    0|0
  • Sabahtan kullanır millet oyunu en son saate bırakmazlar dert etmeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• uzaktan özellikle il dışından geleckeleri etkileyeblir.

0|0
    0|0
    • hmm pek gelen olmayacak ama onlarda sıkıntı olmaz diye düşnüyorum gelirler 5-10 kişi falan.

• sorun yok o zaman:)

• Düğün günün vahiylemi geldi ?

Değiştirin -.-

0|0
    0|0
  • bu gün patron ekibe mail attı o tarihlerde izin almayın diye etkiliyor herhal :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...