Ruh hastaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ruh hastalarının hayatınızdaki yeri nedir?

çevrenizde depresyona girmiş. panik atak, travma geçirmiş, şizofren ya da kumar bağımlısı da olabilir böyle kişiler var mı?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir soruyorsunuz ki sanki herkes çok sorunsuz, hastalarımız milyonda 1 çıkıyormuş gibi... Bu devirde herkes az ya da çok ölçüde ruh hastasıdır, kimse %100 steril değil. Bu ülkede kaç milyon kutu anti-depresan ilaç satılıyor haberiniz var mı? İçki, sigara, uyuşturucu kullanımından haberiniz var mı? Bunları kullanan herkes bir ölçüde depresiftir zaten. Bunlarda çare arayacak kadar zayıflamış egolardır. Travma geçirdikleri için egoları zayıflar. Tabii umursamaz takılırlar, orası ayrı... Bu kişilerden her yerde bulabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hepimiz depresyondayız

kumara saracak kadar paramız hiç olmadı

şizofrensek bile mal lan bu demiş geçmişizdir

1|0
    0|0
  • ohooo alası var bende. hiç arkadaşım olmadığı için bilemicem bende şizoidlik var

1|0
    0|0
  • ben varım AŞK tranvası yaşıyorum .. doktorlar bile care bulamadı bu hastalığa . kurtulmanın tek yolu ÖLÜM olduğunu söylüyorlar...

1|0
    0|0
    • töbe estağfirullah Allah korusun be. :)

• ne demek hanımefendi vazifemiz ... bir emriniz bir ihtiyacınız olursa bir mesaj kadar yakınızdayımmm iyi günler diler kendinize iyi bakınız

• :)

• yerine göre hepimiz öyleyiz. :)

1|0
    0|0
  • Hepsinin ilgiye,morale ve desteğe ihtiyacı var

1|0
    0|0
  • ben panik atağım. Çok yakın akrabalarımdan da şizofren geçiren var pek ayırmam onları herkes gibiler.

1|0
    0|0
  • Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları, kahrolsun psikolojisi düzgün insanlar :)

1|0
    0|0
  • ben varım :D

1|0
    0|0
  • bende pek farklı sayılmam aslında :D D

1|0
    0|0
  • Şizofrenileri severim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hastalık insan ne kdr iyi-yada-kötü olursa olsun hastalık farklı birşey Rabbim herkese yardım etsin,şifa versin,akıl fikir versin

1|0
    0|0
  • Çoğu insan sorunludur ama farkında olmazlar

1|0
    0|0
  • KAHROLSUN PSİKOLOJİSİ DÜZGÜN İNSANLAR, YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ RUH HASTALARII

1|1
    0|0
  • başımın yaldızlı taçlarıdır

1|0
    0|0
    • nasıl yani nasıl yaldızlı taşı ya lütfen bir açıklar mısınız:) gizli dende açıklayabilirsin

• başımın üstünde yerleri var

• vardır bilmesek de

1|0
    0|0
  • Başkalarını ruh hastayı yapmaya çalışırlar var çok yakınımda. Ölüsü dert, dirisi dert !

1|0
    0|0
    • çok yakınımda derken ya söyle işte hem gizliden söylüyosun hem açıklamıyosun :))

• iyi bakalım Allah yardım etsin sana

• amin. teşekkür

Yükleniyor...