Sevgiliniz annemin tırnağı olamazsın derse ne yapardınız=(

sevgilimle konuşurken ne yaptığını sordum kuyumcudaym anneme hediye alıyorum dedi bende şakayla karışık annen kadar olamadım dedim gülere,o da gayet ciddi bir şekilde tırnağı olamazsn dedi sizce ne yapmalıyım Şu an çok kırgınım

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• bence de kırıcı olmuş biraz. elbette her erkek annesine düşkündür yeri çok özeldir annelerimizin. fakat bir tarafta annen diğer tarafta sevdiğin kız var yabancı değil en nihayetinde. onun için o an senin yeri ayrı onun yeri ayrı ikinizde benim için çok özelsiniz hiçbirinizi bir diğerinden üstün tutamam demesi gerekirdi. annesi özel olabilir bunu içine atması, sevdiceğinin kalbini kırmaması gerekirdi. sonuçta evleneceği kişi sensin. o düzeye o seviyeye ulaşamayacağını nerden biliyor ki? ilerde pişman olacağı cümleler kurmamalı insan. çünkü bazı laflar, bazı sözler kolay unutulmaz. hele ki o insan sevdiğinse, yüzüne her baktığında o söylediği aklına gelir.

1|0
    0|0
    • lütfen üzmeyin kendinizi. eve bir varın hele sonra sakin kafayla düşünürsünüz yaptığını ve bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğinizi. hayatınıza onunla mı yoksa onsuz mu devam edeceğinizi.

• bu ve herhangi bir konuda canını sıkılırsa bana yazabilirsin içtenlikle cevaplarım yardımcı olmaya çalışırım. verdiğin karar ne olursa olsun -olumlu ya da olumsuz- umarım pişmanlık duymazsın. çok iyisin sevgiyi sevilmeyi gerçekten hak ediyorsun yanlış kişiler çıkarmasın rabbim karşına.

• amin çok saol

Erkekler Ne Diyor 15

• annesine düskün bir hemcinsim

ama seni seviyor ve senle evlenmeyi düsünüyorsa bu sözleri söylemesi iliskinizde annesinin daima ilk planda olucagini gösteriri.

Saniyorum ki bu kisilikli birisi ile birlikte olunmaz

0|0
    0|0
    • ailesine fazlasıyla düşkün bilemiyorum hayırlısı hakkımzda

• Olamassın çünki doğru demiş

0|0
    0|0
  • bakıyorumda kıza hoş görünmek için herkes oğlanı haksız yapmış erkek olun be anne den bahsediyor annenin yerini tutabilirmi bee bin tane kıza annemi değismem.

0|0
    0|0
  • e olamazsın ama haklı. anne gibi seven olmazki :)

0|0
    0|0
  • Ohhh çok iyi olmuş

0|0
    0|1
  • Anne önemlide tabiki kimse annemizin tırnağı olamazda böylede söylenmez öküz mü biraz :)

0|0
    0|0
  • kafasına bir adet su aygırı fırlat

0|0
    0|0
  • AHahaa

çok haklı

0|0
    0|0
  • takmam annesi sonuçta

0|0
    0|0
  • Sana deger vermiyo desene.

0|0
    0|0
    • öylemi düşünmeliyim soruyu sormamın amacı bu siz olsanız neden derdnz böyle bişey

• haklısn=(

• Üzülmeye deymez gülümse.

• insan sevdıgını bır tırnakla eş değerde tutamaz. Herkesın yerı konumu ayrıdır...

0|0
    0|0
  • O da öküzmüs ileride hep annesini tutar cektirir sana

0|0
    0|0
  • Ö K K Ü Z de kapat yüzüne bidahada arama

0|0
    0|0
    • iş yerindeym ve sinirden ağlamak üzereyim bir daha konuşmak istemyrm zaten

• konuşmada zaten öyle salak bir şey söylenemez hiçkimseye

aneler farklıdır herkez için ama bu söyleyiş tarzı hiç yakışık almamış

• anne sevgisiyle aşkın aynı olmadığını birbirine karıştırmamasını söylerdim

0|0
    0|0
  • öküzmiş biraz :D senin yerin ayrı fela deseydi bari

0|0
    0|0
    • onuda demeseydi geçiştirseydi yine kabulumdü herkesin annesi ayrıdır ama kırıcıydı söyleyişi

• neyse unut boşver, yalan söylememiş en azından, içinden geçeni söylemiş kırıcı da olsa

• şuan içimden gelmiyo onunla konuşmak nasıl davranmalıyım bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 16

• Aslında sizin annesiyle kendinizi kıyaslamanızda hoş olmamış. Çünkü kıyaslanamayacak bir şeydir.

Ama erkek arkadaşınızın verdiği tepkide bayağı kırıcı olmuş. Onun yerine daha ılımlı bir şey söyleyeseydi daha hoş olurdu. Kırmaya, kırılmaya hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşım böyle bir kıyaslama yapmaya cüret edemez. ederse kapıyı gösteririm.

annesinden daha az ya da daha fazla değerli olduğum için değil, bu tarz bir üsluba maruz bırakıldığım için.. seni o insanla nasıl bir geleceğin beklediğini bu tarz ayrıntılar belirler..

sana kısaca haddini bildirmiş..

ilişkilerde bu tarz kıyaslamalar yapılmaz. bir annenin değerini belirleyebilecek bir terazi yoktur çünkü..

ama bunu bir silah gibi karşısında ki insana doğrultan kişinin kişiliğini de belirleyen o anne olduğu için o an ikisini de gözünün önünden ve hayatından yok etmek yapabileceğin en akıllıca tercih olur..

0|0
    0|0
  • şuan sevgili olduğunuz için tabiki annesinin tırnağı olamazsın . senin için de bu böyle değil mi ?

sevgilinin hatası bunu söyleme tarzı kaba ve kırıcı olmuş.

0|0
    0|0
  • annesi veya sevdikleri ile kendinizi kıyaslamak yerine sizde onları sevin ya da onun sevgisini anlayın. kuyumcuya birlikte gidin mesela o seçerken siz de yardım edin. siz samimi duygularla yaklaşırsanız sevgilinizde bunu bir daha dememesi gerektiğini hissedecektir zaten. şakayla karışık gerçeği söylemişsiniz bu arada;) bunu kaçırmış mıdır bu arada?

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşımla farklı şehirlerdeyiz ama ben onun ailesine düşkünlüğü asla görmezden gelmeden yeğenlerine sürekli oyunca kıyafet v.s alıp kargoyla gönderiyorum yıldönümmzde doğumgünümde bana hediye göndermedi ben gönderdim o yüzden doluym bu konuda böyle demeside beni çok üzdü ve şuan ne yapmam gerektiğini nasl davranıcağı bilmiyorum

• hani derler ya bazen bazılarına baktın ki istediğin olmuyor temkinli olmak, ne kadar geliniyorsa o kadar gitmek lazım. gönlünce olsun

• haklısın teşekkürler tekrar

• kirpiği bile olamazsın bunamı kırıldın ?

0|0
    0|0
    • bunun bilincindeyim herkesin annesi farklıdır benimde olduğu gibi ama bu ciddi ses tonuyla dile getrmesi kırdı beni sorun bu

• Sevgili ile anneyi ayrı tutmasını bilemeyen biri tatlım üzülme bence bir daha görüşme bırak anasıyla yaşlansın

0|0
    0|0
    • haklısın teşekkürler yorm için

• Sen orda yanlış cümle kurmuşsun , annesi kadar olamazsın tabii ama bunu yüzüne sölemesi ayrı bir öküzlük

0|0
    0|0
    • tonlama çok önemlidir ben şakaya vurup söyledim öyle düşündüğümden değil ama ciddiydi bu yüzden kırıldım

• tonlama önemlidir tabii ama yinede yanlış cümle , hani orda bende istiyorum gibilerinden söleseydin o bahsettiğin tonlama ile başka bir tepki alırdın ama kabul ediyorum ben olsam bende çok kırılırdım :)

• bırakırım onu çok ağır kelime

0|0
    0|0
    • haklısın bende şuan ne yapmam gerektiğini düşünüyorm

• öyle yapmalısın yok yakınken ayrıl

• Bunda kırılcak bir şey yok senin içinde annen aynıdır sadece kaba bir tabirle söylemiş erkekler annelerine değer verir ve heleki yengeç burcuysa bence üzülme kızdırmak içinde söylemiş olablir

0|0
    0|0
    • ikizler burcu ailesine fazlasyla düşkün ama dediğin gibi kaba bir tabirle demesi kırdı beni

• Bir daha yüzüne bile bakmam. Annenin yeri ayrıdır,sevdiğin insanın yeri ayrıdır. Annemin tırnağı olamazsın diyorsa bir adam ,sevmiyordur açık ve net. Bu da demek oluyor ki benim öyle bir adamla işim olmaz.

0|0
    0|0
    • aynı düşüncedeym seninle ve telefnlarını açmıyoum

• Haklı adam, olamazsın.

0|0
    0|0
  • bıraz kırıcı olmus bu ne demek yanı bu boyle

0|0
    0|0
  • iyi demiş.

0|0
    0|0
  • şaka yapmıştım diyerek kıvırmalısın. tabii ki annesi kadar olamazsın. biz kız milleti olarak nasıl sevgiliyken herkesten değerli olduğumuzu sanabiliyoruz aklım almıyor.

0|0
    0|0
    • ailesinden daha değerli olma bir gayem yok çünkü benimde ailem herkesden öncee geliyo sorun şu ikimiz farklı şehrlerdeyiz ben tanışma yıldönmmzde doğum gününde küçük jest yaptm hediyede gönderdm o bişey yapmadı anneme hediye alıyorum dedğinde bu konuya olan doluluğmdan dolayı bir an öyle dedim aldığım karşılıkta bir kat daha üzdü

• tamam sakin ol

• hiç demezdim ama bas tekmeyi o kişiye , salakmış

0|0
    0|0
  • sende benim annemin sacinin teli kadar olamazsin de :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...