Burcunuz nedir ? özelliklerinden hangisini taşıdığınızı paylaşırmısınız?

Burcunuzu belirtin ve özelliklerinden hangisini taşıdığınızı paylaşın lütfen .

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Kova burcuyum yükselenim akrep ikisininde özelliklerini taşıyorum ..Kızdığımda çook tehlikeli olabilen kindar affedici olmayan ama aynı zamanda insancıl sıcakkanlı güler yüzlü mesafeli sadakatlı dürüst sır saklayan eserikli dik kafalı inatçı fedakar gözü kara sürekli acelem varmış gibi davranan sabırsız neşeli yeri geldimi ağır yeri geldimi eğlenmeyi seven devamlı düşünen uyurken bile beynim çalışıyor aynı anda 100 tane şeyi düşünüyorum sıkılganım ve üşengeç oldugum zamanlarım var.D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kahretsinki en sevilmeyen burçlardan birisine sahibim.Koç burcu.Ardımdan akrep geliyor ve ya belki önümden.Gerçi içimde bir akrepte var.Yükselenim akrep.İnsanın biraz şansı olur ve olumlu bir ayda doğar olumlu bir saatte doğar.Doğamadım ve bu hallerdeyim.Sevilmiyoruz.Burcuma dair ön yargılar var.Özgür ruhlumuşuz, bençilmişiz, sadık kalamıyormuşuz vs vs .Sanki bu özellikler tüm insanlıkta yok ve diğer 11 burçta yok :)

0|0
    0|0
  • Bir Başak kadını kendisine düşman kesilen bir dünyanın karşısına gene de başını dik tutarak çıkabilir. Lekesiz kadınlığın bu nazik, narin sembolü hakkında öğrenilmesi gereken çok şey var. Aslında utangaç biri olduğu doğrudur. Başak kızları ateşli, atak konuşmalar yapmak için sabun kutularının üstüne tırmanmazlar. Sarhoşken araba kullanmaktan tutuklanmazlar. Ama bir Başak kadını ne de olsa kadındır. O tüm gerekli silahlarla donanmıştır. Bunlar arasında, mutluluğa giden yol onu nereye çekerse, peşisıra oraya kadar gitme azmi de vardır.

Şunu kabul etmek gerekir ki, tipik Başak kadınında aşkın ateşli, fiziksel yanı biraz zayıftır. Ama bu kadında gizemli, sakin, bekleyen bir özellik vardır. Romantik aşkta çekingenliğin güzelliğini tercih eden erkekler için ruhun ihtirası, fiziksel ihtirası aratmayan bir özelliktir. Başak kadını herşeyde kusursuzluk arar, ama bu kendisinin de kusursuz olduğu anlamına gelmez. Başak kadınlarında, hiçkimsenin hiçbir işi kendileri kadar düzenli ve iyi yapamadıkları gibi değişmez bir inanç vardır. İnsanı çileden çıkaran da, genellikle, hiçkimsenin yapamadığıdır. Aynı zamanda titiz bir şekilde dakiktirler.Hata yaptığınız zaman, hatalı olduğunuzu kabul edin ve tartışmayın. Ona çiçekler götürün. Tartışmanın size hiçbir yararı olmaz, Başakla başa çıkamazsınız. O bir toprak burcudur, doğanın yaratılışta verdiği güzellikleri beğenir. Bu yüzden çiçekler gerilen sinirlerini yumuşatır. Özür dilemeye gelince, az ve öz olun. Başağı hiç kimse kolay aldatamaz. Fesatlığı yoktur ama kesinlikle de aptal değildir.

Aynı ben..

0|1
    0|0
    • erkeğinide yazsaydın..

• aynı ben dimii :D :D

• Yardımcı, hizmet bilir, alçakgönüllü, mükemmeliyetçi, ince, zeki bir araştırmacı

Aşırı endişeli ve eleştirici, duygusuz ve gizleyici, detaylarda kaybolan, köle ruhlu, kararsız

şunların hepsi benlik

hele detaylarda kaybolma desen aşırı vaR :D

• koç burcuyum aşırı kıskanç özelliğini taşımaktayım :))

0|0
    0|0
  • teraziyim aynen uyar

0|0
    0|0
  • Şu ağlak burç işte...

0|0
    0|0
  • balık sınırlı duygusal

0|0
    0|0
  • başak

titizim düzenliyim mükemmelliyetçiyim

0|0
    0|0
  • kedi gillerdenim ben.

0|0
    0|0
  • akrep *-* tüm özellikleri taşırım

0|0
    0|0
  • aslan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Başak burcuyum ve sonuna kadar taşırım özelliklerini.

başakların en çok önem verdiği şey güven ve kaybettimi herşey biter.

0|0
    0|0
    • Yazmıyor, off harf yetmiyor.

• Yardımcı, hizmet bilir, alçakgönüllü, mükemmeliyetçi, ince, zeki bir araştırmacı

Aşırı endişeli ve eleştirici, duygusuz ve gizleyici, detaylarda kaybolan, köle ruhlu, kararsız

Başaklar çok süslü şeylerden hoşlanmazlar ve ilişkilerinde ağırbaşlı ve ciddidirler. Bu özellikleri çok önemli gözükmese de, aslında ilişkilerinin düzenli ve net olmasına yardımcı olur. Becerikli ve çalışkan olmaları da onlara ilişkilerde bazı kolaylıklar sağlar.

• Ben bir benzerlik göremedim, ya en kötü şöyle düşün.

Senle ben birbirimize benziyormuyuz? sdfsf

• terazi

0|0
    0|0
  • Terazi alayı ne varsa bende birebir

0|0
    0|0
  • Koc burcuyum

bazı özelliklerini taşırım

0|0
    0|0
  • aslan ama özelliklerin pekte bilmem taşıdığımı söylerler

0|0
    0|0
  • Em kaliteli olanindan ve neredeyse butun ozelliklerini tasirim Bir boğa burcu erkeği :D

0|0
    0|0
  • burcum aslan

yangel yaslan -.-

0|0
    0|0
Yükleniyor...