Vücut sporu yapan arkadaşlar, kaç ayda bu şekilde olabilirim?

Link ekleyemediğim için fotoyu profil yaptım. Benim şu anki vücudum soldaki gibi. Sağdaki gibi olmak için kaç ay vücut çalışmam gerekiyor, örneğin orta tempoda 3 ayda olabilir mi? Ayrıca, spor yaptığım günlerde 3000 kalori alsam yeter mi?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• ilaçlar be ek gıda takviyeleri ile 3 ay sürer hatta resimdekinden daha iyi olabilirsin ama tavsiye etmem. normal tempoda çalışıp günlük kalori ihtiyacını düzenli bir şekilde düşürerek 9 ila 11 ay arasında daş gibi bir vücuta sahip olabilirsin yeeeğnim <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Salonda yapılacak düzenli bir listeyle 3-6 ay arasında bu vücuda kavuşabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• heralde 6 ay sürer 3 ay zorlayıcı olur spor yaparken yanına hızlı enerjiye gonusen içecek al meyve suları gibi.. ayrıca gün içinde enerji veren yiyecekler tüketirsen yeterli olur hiç kalori hesabı yapmadım o an tükettiğim şeyler az biraz dinlendikten sonra devam etmemi sağlıyor

0|1
    0|0
  • İkisi ile pek fark yok 1 ay en fazla.

0|0
    0|0
  • Ne 3 ay ne 6ay uzun süreç gerektiren sporlar bunlar.ilaçla 1senede gözle görünen değişimi yakalrsın. Ama anatomik yapınında yatkın olması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Ben body fitness hocasıyımda , böyle bilmeden kulaktan duyma insanların yorumunu hesaba alma kardeşim , sorun neyse tam olarak yaz yardımcı olıyım

0|0
    0|1
    • Benim vücudum soldaki gibi. Sağdaki gibi olmak istiyorum. Nasıl bir çalışmayla ne kadar sürede yapabilirim? Evde dambıl ve z bar ile yapacağım

• Bu 3-4 ay falan diyipte boş konuşan cahiller bilmeden yorum yapmayın , kardeşim vücut geliştirmede sadece ilk 6 aya kadar vücut kendini toparlr ve şeklini alır 6.aydan sonra 7.8.9.10.11.ayların vs vücut programı hep aynı gider sadece vücudunu çalışırken bölgelere ayıracaksın , hocana dersn o bilir , ve bu dediğin resimdekide 1 miktar steroid hormon iğneleri kullanmış ve o yüzden öyle sıklaşmış

• Teşekkürler hocam

• beslenmeni, uykunu, antrenmanını düzenli yaparsan 3 ay sürmez bile.

0|0
    0|0
  • 3 4 ay düzenli sporda olur

0|0
    0|0
  • bu kadar mı benzerlik olur. 6 ay içinde vücut geliştirerek ondan daha yakışıklı ve atletik bir vücuda sahip olabilirsin...

0|0
    0|0
  • 3 ay falan zaman alır

0|0
    0|0
  • Haftada üç gün vücut sporu yapıyorum.

3 ayda olursun la diğer bebe de pek bir bok değil yani.

0|1
    0|0
  • fotodaki çocukta fazla kas gelişimi olmamış, daha çok yağ yakmış, yani arada çok fazla fark yok bana göre, metabolizman hızlıysa kısa sürede istediğin hale gelirsin. bir de özel ricam şu fitness hocasıyım diyen arasın laflarına takılma, steroid iğnesi olsan bu çocuk gibi fit olmazsın, bir ayda yaklaşık 3 4 kilo kas kütleni artırırsın ki bu da çok büyük bir oran, vücuda testesteron yüklüyosun kolay değil, yani bu arasın bişey bildiği yok

0|0
    0|0
    • Steroid falan kullanmam zaten sağlık açısından. 3-4 ay çalışarak bu hale yaklaşabilir miyim? Ben çok kas kütlesi istemiyorum, istediğim tam bu fotodaki gibi. Fit, yağsız, sıkı ve hafi geniş omuzlu. Tam fotodaki gibi. Nasıl çalışırsam böyle olurum?

• bi kere kesinlikle koşman lazım ki yağ yakasın. ikincisi çalıştığın bölgelerde set sayıların 4 olsun, tekrarların da 10-12 arasında olsun. senin programı üçe bölebiliriz. mesela bir gün göğüs ve arka kol, ikinci gün omuz ve ön kol, üçüncü gün de bacak ve sırt çalışabilirsin. karını hergün çalıştırman lazım, idmandan önce ve sonra da 20 dk koşu yeterli.

Yükleniyor...