Çirkin insanlardan uzak duruyormusunuz?

Çok çirkin biraz sorunlu ve iri yarı biriyim insanlar hep uzak duruyor benden nedenini bilmiyorum çirkinliğim mi yoksa deli gibi mi görüyorlar bilmiyorum kpss ye giricem tekrar evden çıkmadan çalışıyorum en son 3 ay önce çıkmıştım evden anlamıyorum niye insanlar uzak durur utanıyormusunuz çirkin biriyle arkadaş olmaktan veya dışarı çıkmaktan?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kimse arkadaşını güzelliğine ya da yakışıklılığına göre seçmez.. ha iş aşk meşk ise tabi görsellik ilk etapta önemlidir.. ya o bu değil de, şu çirkinim diye soru soranlar bir foto koymazlar ya! sinir oluyorum..

0|0
    0|0
    • Çirkinim işte sormaya gerek yok ilyas salmanın daha çirkin halini düşün sen olsan koyarmıydın fotoğraf?

• iyide bu soruyu soruyorsan koyacaksın tabi, güzellik çirkinlik görecelidir ..

• Dışını beğenmediğim kimsenin içini merak ederek sorular sorup iletişim sağlamam. Çirkin biriyle gezmem ve yanımda taşımam.

0|1
    3|7
  • Onlar insan demeye bin şahit lazım. Bak sinirledim gece gece

0|1
    0|0
  • Öyle takıntılarım yoktur.Ama seni tanımayanlar merak şaşırma refleksiyle bir kez daha bakıp seni rahatsız ediyor olabilirler.Tabi sende bunu herkes sana baktığı takıntısına kapılıp yanlış yorumlayabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi gün dostun çoktur Sen açken onlar toktur,

Keyfi olunca ağa Olmayınca çocuktur

Borç isterler verirsin Sen istersin hiç yoktur

İnsaoğlu ne tuhaf Hem muhalif hem muaf.

0|1
    0|0
  • Onlar İnsan Değil Dostum Hayvan Diyeceğim Saygısızlık Etmiş Olurum Allah'ın Yarattığı Hiç Bir Şeye Kimse Çirkin Diyemez Onun Diyen Kişiler Benim Gözümde Sadece Zavallıdır Bunları Kesinlikle Kafana Takma Bırak Kendi Denizinde Boğulsunlar Sen Hayatta Her Zaman Dik Dur Kpss Gireceksin Hedefin Var Asla Vazgeçme Şunu Unutma Allah Herkesi Güzel Yaratmıştır

0|0
    0|0
  • Kimsenin tipini mipini sorgulamam. Ben özürlü diye çocuktan kaçan arkadaşlarım varken, onunla oturup sohbet etmeye çalışan insanım. Kaldı ki ölüyom geberiyorom tipte bir adam da değilim zaten ben de.

0|0
    0|0
  • İnsan bakımlı olmalı diye düşünüyorum, kendisine saygısı olan biri kişisel bakımından çok ödün vermez bence. "Önemli olan iç güzelliktir. vs" diyenlere katılmıyorum ben, eli yüzü düzgün ama aynı zamanda içi de düzgün olan insanlarla arkadaş olurum.

0|0
    0|0
  • ınsanları dış gorunusuyle yargılamam hiçbir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...