Çevrenizden sizin hakkınızda konuşanları duyabiliyormusunuz veya kulağınıza geliyormu ?

Çevrenizden sizin hakkınızda konuşanları duyabiliyormusunuz veya kulağınıza geliyormu özellikle benim hakkımda konuşanlar var çok kötü yönde ama pek umursamıyorum aksine hoşuma gidiyor neden bilmiyorum iyi konuşanlarda var tabi az sayıda ya sizin.

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haberim olur. Hayatımın her dönemi sokakla içiçe ve irtibatta oldum. Sokaktan kendini çekebilirsin, ama gözünü, kulağını çekersen sıkıntı olur. Zaten ufak olmasa da çok da büyük bir yerde ikamet etmediğimden, herkes beni tanır. Sevenim sevmeyenimden fazladır. Saygı duyan fazladır. Biri yanlışlıkla beni seven birinin yanında beni konuşsa, soruştursa haberim olur. Bunun için kaç senemi verdim. Kaç insanla tanıştım. Kaç olaya girdim çıktım.

0|1
    0|0
    • benim çevre zaten baya dolu güçlüyüz her yerde o yüzden pek sevmiyorlar benimde o sayede kulama geliyor zaten ama ne tuhafsa benim 45 50 yaşındaki kadınların bile dedikodu yaptını bilirim.

• Ben de severim öyle adamları. Alır karşıma konuşurum. Biz ne kaybediyorsak iletişimsizlikten kaybediyoruz zaten. Senin bana gücün yetsin sen beni döv. Başkasının ügücü sana yetsin o seni dövsün. Bu işler böyle yürümez :) Akıl yolu mantık yolu.

• katılıyorum ülkemiz deki bilinçsiz olaylar bunlar haylada dayılık devrini bırakamadılar akıl yolu mantık yolu kesinlikle :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Konuşan tabiki de çoktur . Eğer o insanlara ihtiyaç duyuyorsan senin için sıkıntı yaratır yani sana gülüp arkandan rahatça sövebilir ya da olmayanı olmuş gibi gösterebilir ama insan sadece kendi hayatına ihtiyaç hissetmeli , başkasına bağlı kalmamamı, anca öyle az hasarla kurtulabilirsin .

0|1
    0|0
  • Anında. Bol bol dedikodu konularıyım. Konuları ola ola ne kadar özel olduğumu hissettiriyorlar.

0|1
    1|0
  • geçende basıma gelen bir olay bu yani sordugun kız benim eski dostumla kanka oluo benden habersiz erkek ayarlamalar falan yapıo arkamdanda o kıza biton atıp tutuyo whatsuptaki görüntüleri bende kıza gösteriyorum bide yüzsüzzzz ben dicemi dedim 29 yasında kadınım bilmemne dio abo bu kadarı olmaz hassktr dedim ve heryerden engelledim onunlada ne kdr ortak arkdasımız varsa hepsnide engelledim ama sunu anladım hayatta kımseye 2.bir şansı vermicen verdim böyle oldu :))))))))))))

0|1
    0|0
  • Kolay kolay duymuyorum ki duysam da ipimde olmaz.

0|1
    0|0
  • duyuyorum, bir adım öndeyim . konuşmaya devam etsinler

1|1
    0|0
  • Fetonun yanında biraz staj yapmam lazım.

0|1
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler asjdf

0|1
    0|0
  • Yapmaz olurlar mı bizim mahalle dünyaya bedel :D

0|1
    0|0
    • siz yinede kızsınız sizin iyi yanınızı eleştiren bile olur ama ne tuhafsa beni niye eleştiriyorlar onuda çözemiyorum insanların açıklarını arıyorlar gibiler :)

• Aynen aynen :D

• kesinlikle :)

• gelir hem getirenin hem getirttirenin kedi canlarını seviyorum

1|1
    0|1
  • İnsanlar sizin yaşayıp onların yaşayamadığı özendiği kıskandığı hayata bok atmayı çok iyi bilirler.

0|1
    0|0
  • Duymuyorum ama tahmin edebiliyorum

0|1
    0|0
  • Umursamıyorum bile.

0|1
    0|0
  • çok var allah belalıarını versin

0|1
    0|0
  • Hepsi bir grup salak ne yaşadığını bilmeden yüzüne gülüp arkandan konuşuyolar halbuki onca şey yaşayan adam senin iki yüzünü mü tanımayacak ancak susarız işte yine yaşadıklarımıza rağmen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

Yükleniyor...