Acayip Kotuyum Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar.

Arkadaşlar 2 gun once dogum gunumdu ve sevgilimden ayrılalı 1 bucuk sene oldu o bir bucuk senenin icinde onu takip etmeden kesinlikle yaşıyamıyodum peki neden ayrıldık ona guvenemedım son zamanlar aldatıyor gibi geldi ve ona dedimki biz ayrılalım olmicak boyle ama o lafı soylerken gel gelelim icim icimi yiyordu yedıremıyodum kendıme daha sonra yakın demeyımde tanıdıgım insanların ortamına gırmeye basladı ve benin hic sevmedıgım ınsanlar ve onların arasından biriyle çıkmaya basladı ve beni ruh olarakta sinir olarakta çok etkiledi ve daha sonra gene seviyorum gitse onun bunun altında yatsa afedersınız gene seviyorum icimdeki gitmiyo daha sonra tabıkı yaptıgı orr.. kulagıma geldi hemde yakın arkadaşlarım tarafından ve o an ne kadar yıkılsamda onu gene takip ediyorum ve son zamanlar sevgılısınden ayrıldı ve 3 gun once dogum gunumdu bir mesaj bekledım atar dedim seviyodur hatırlar dedim ama hatırlamadı lanet olsun piskolojik ruhsal dengem komple bozuldu inanın geceleri uyuyamıyorum nasıl olucak bu işler?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş hiç bekleme o mesaj hiç ama hiç gelmicek çünkü bitti anlamak istemiyosun belli ama bitti seviyosun deyil mi canından çok ama o sevmiyor umrunca bile değilsin ve sen kendini üzerek ailenide üzüyosun o kızdan sana hayır gelmez desem bile mrunda olmucak ama sevdiklerin için yaşa hayatı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni daha da üzmek istemem ama bu kız seni çoktan unutmuş .

0|0
    0|0
  • Vayy be aşka bak .s .s

0|0
    0|0
  • Takipcilik çok ciddi bir ruhsal hastalık. Bağımlı ilişki veya kişilik bozukluğu gibi kökenleri olabiliyor. profesyonel destek almanı ve ne olursa olsun takip etmemeni öneririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başkasının altına yatsada seviyorum tamam kardeş geçmiş olsun sen bitmişsin

0|0
    0|0
  • sen her kımsen varya adamın dibisin oglum dibi cok ciddiyim aşk dedigin budur bılıyomusun her kımsen tanısmak isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...