Kapat

Kpss için hergün bütn derslere mi yoksa her gün birer birer baska dersmi çalısam ? Napsam ?

Arkadaşlar kpssye hazırlanmk için nasıl bir program uyuglanmalı. Çok düzensizim. İkindide başladım çalışmaya şimdi kalktım basından aralar hariç ama tek vatandaşlığa çalışabildim. Her gün bütün derslerden mi çalışsam yoksa her gün ayrı ayrı bir ders mi öyle olunca da unutuyorum :S napsam

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim git ilahiyat oku sonra kpss haxirlan..

Keşke gerçek bu olmasa ama , memur kadrolari agzina kadar doldu unutun memurlugu atananlar sanslidir torpillidir kac bin kişi giriyor 90 puanla atanamiyor

Yillarinizi boşa harcamayin

Mezun olunca direk din Kültürü öğretmenleri atanabiliyolar 60 puanla bilginize .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• her gün işlediğin derler hakıında test çöz.. sonra hafta bir kez bütün derlerini baştan aşağı tekrar et... emin ol sorunun kalmaz.. ben öyle yapıyorumm gayet iyi gidiyor çalışmalarım

0|0
    0|0
  • Bence kendini fazla zorlama! Ben sınava hiç çalışmıyorum 66 puanı geçemiyorum, ondan sonra da mal gibi üç kuruşa çalışıyorum. Matematik hiç yok, tarih soruları çok yanıltıcı. Bölüm bölüm değil ki! Adamlar 60-70 puanla işe giriyor, biz 90-95 alacağız da işe gireceğiz. Allah yardımcımız olsun, bana da akıl versin.

0|0
    0|0
  • test çöz hepsinden. karma testler var. baktın olmadı konuya geç. ama hepsinden illaki bir test çöz günde.

0|0
    0|0
    • konuyu kavrayıp tekrar edicem diye test çözmeye vakit kalmıyo niye yetiştiremiyorm bilmiyorm ya :(

• ha işte aynısı benmde. pratiğim yok. Ama yapıcam inşAllah çok sağolun iyi motive oldm

• birşey değil kardeşim :)

• Arkadaşım sana bir tavsiye vericem ama ilk başta ön lisans mı yüksek lisansmı onu söylemen lazım :)

0|0
    0|0
    • Önlisans çok ihtiyacm var cidden su an tavsiyene 85 almam lazm

• :D Sağol bende sana ederim Rabbim dularını kabul etsin

• Amin Cümlemizin Sağol Sende :) Sevdim Seni :)

• ikinci dediğini yapmalısın.

0|0
    0|0
  • -.-.--.-.-.---..----.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-.-.-.-.-

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• nasıl kolayına gelıyorsa

0|0
    0|0
  • ben de hazırlanıyoruum sabahtandır çalışıyomusuunn ben de unutuyoruum aynı aklı ben de istiyoru ikizim gibisin sen yeni mi çalışmaya başladın

0|0
    0|0
    • Aralıktan beri ama bir türlü oturtamadım düzeni. Bi konuya çalıssam yapsam aradan iki üç gün geçse unutuyorm o kadar konu varki yetişmicek :(

• temel var matte türkçede ötekler unutuluyo maaleseff tarih coğ vat sıkıntılıı bunlar mate daha bakmadım yeni başlıycam ama test hep konu çalıştıktan sonra çözüldü konu da önemlikonuyu bilmeden çözemessin tekrar şart

• benmde mat yok mesela diğerleri var. En önemliside mat bir bakıma bende hiç bakamadım mata. Konuların altında eziliyoruz resmen Allah hepimizin yardımcısı olsun

Yükleniyor...