Çok yalan atarmısınız ?

yani yalan bende sevmem ama mecburen bazen yalan atıyoruz pembe vb.zorunda kalınca en çok kime yalan söylersiniz ya da hangi durumlarda ve de güzel yalan attığınıza inanırmısınız inandırıcı olurmu sizce ? bu arada ben hiç yalan atmam diyen boşuna yazmasın en büyük yalancılığı yapmasın :)

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam iyi bir şey değil ama iyi yalan söylerim. İlk önce yalanı yazarım, ardısını arkasını iyi düşünürüm, aklımdan sürekli tekrarlarım ve söylenmeye hazırdır yalan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Cok dogru. Hic yalan soylemem ben diyenlere bende hic inanmiyorum. Cunku yasdigimiz sure icinde mutlaka, hepimiz bir yerde gerekmistir, ya durumu kurtarmak icin yada, tanidigimiz bir insani kirmamak icin yalan soylemek zorunda kaliriz. Bu herkes icin degisebilir ama ben en cok zor bir durumu kurtarmak veya, sevdigim bir kisinin dogruyu ogrendigi zamaki uzuntu ya da tepkisini azaltabilmek icin yalan soylerim.. Guzel yalan attigimi dusunmuyorum, yani isin ustadi filan degilim...:(

1|2
    0|0
  • atmam

.

1|1
    0|0
  • burdan paris'e

1|1
    0|0
  • mecburi bile olsa asla söylemem..

0|0
    0|1
  • Yalan sevmiyorum ama söylenmedende olmuyor bu illet.

0|0
    0|0
  • cirkin biri güzelsin dediginde sendaha güzelsin derim

bazi kisilerde herseye aliniyor küsmesin diye hep evet sen haklissin derim

0|0
    0|0
  • Evet ara sıra yalan söylediğim anlar oluyor ama dürüst bir insanımdır en azından kimsenin kuyusunu kazmam..Dün başıma gelen olayı anlatayım sana dostum;Eşimin arkadaşının eşini aradım dün doğum günüydü konuştuk öyle bende hastayım yatıyorum dedi facebooka girdim bir de ne göreyim doğum günü kutlamasına gitmiş eşiyle neden bana yalan söylediğini hala anlayamadım ...

0|0
    0|0
  • yalan söylemek tabi yanlış ama bir gün hocaya lise zamanında bir yalan söyledim babaannem hasta diye herkesi inandırdım hocayı inandırdım bir de kendim inandım üstüne ağlamaya başladım :))

0|0
    0|0
  • yalan yok hayatımda neyse o yalanla iş yürümez...

1|0
    0|1
  • En nefret ettigim sey yalandir. Ne gerek var boyle seylere.

0|1
    0|0
  • Atarım tutarım

1|0
    0|1
  • atmam unutuyorum

0|0
    0|0
  • kuyruklusunu da kuyruksuzunu da söylüyorum. helikopter pervanesi gibiyim çok yanar dönerim

0|0
    0|1
  • Köpek osurdukca yalan atan insanlar biliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• yalan yalandir arkadas. kucukte olsa pembede olsa bir yalan soyleyincr mutlaka arkasi geliyor. yoksa yalan ortaya cikiyor.. yalan soylemek cok kotu biseyyyy

0|1
    0|0
  • ben yalan çok atıyorum artık professiyonel oldum kimse anlamıyor ama gerçektende mecbur kalıyoruyom bazen bazı durumlarda darlanıyorum birine şaka yapmak vs işler için yalan söylüyorum alışkanlık oldu bende doğru söyleyince sıkıcı oluyor hayat

0|0
    0|1
  • Mecbur kalınca zorunda olunca falan bazen öyle bir yalan sölerimki ben bile inanırım dogrumu gerçekmi dedim diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ben doğru söylemeye başladım günden bu yana kaybediyorum. (: ''yalan söylemem, yalanı sevmem'' diyen insanda yalan söylediklerine şahit oldum. (:

0|1
    0|0
  • mitomani hastası bir tanıdığım var

0|0
    0|0
  • Yalana gerek yok , neysen o olacaksın birşey yaptıysan yaptım diyeceksin erkek adama bu yakışır

0|1
    0|0
  • Bir insan neden yalan söyler ki ?

0|1
    0|0
  • Onları hayatımdan atıyorum. Elimden geldiği kadar yalan söylememeye çalışıyorum. İnanmak zorunda da değilsiniz (özellikle soruyu soran şahıs).

0|0
    0|0
  • Yalanlar zaten şu pembe yalan diye tabir edilenlerle başlar sonra alışırsın hayatın yalan olur

0|1
    0|0
  • İşim gücüm yalan, itlik, hergelelik, serserilik

1|0
    0|1
  • yalan atmam da sölemem de ;)

0|0
    0|0
  • pek söylemem :)

0|0
    0|1
  • yalan atmak isterdim fakat beceremiyorum :S

0|0
    0|0
  • master yaparım yeminle başbakan olabilirim yani ;)

0|0
    0|1
  • yalan atmak yerine,yalan söylemeyi tercih ederim

0|0
    0|1
  • yalandan nefret ederim ,pembe yalan ufak yalan yoktur yalan yalandır..yalanı karakteri gelişmemiş kişiler söyler.

0|0
    0|0
  • yalan söylemem... gerek yok bence... doğruları söyleyince acaba daha önce ne demiştim diye düşünmeye gerek kalmıyor

0|1
    0|0
  • seriye bağlıyorum mitralyöz gibi a.k

1|0
    0|1
Yükleniyor...