Bayanların gozunde mukemmel erkek modelını sorayım

karakterını gecın. fızık yakısıklılık tıp. hanı elınızde erkek uretım makınesı olsa. warmı soyle dusuncelerını yazabılecek byn arkadaslar

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Adam olmali birkere, kararsiz erkekleri sevmem ne istedigini bilen erkek etkiler beni. Agir erkek gozumu alir, bos konusandan uzak dururum. Kulturlu olmali bana hergun yeni birsey ogretmeli, sohbet edebilmeli, kasmamali. Dans edicek birkere.:) yeri gelir barda/clubda yeri gelir dugunde halayda. Insanlari asalamak gibi bir huyu olmamli, nezaketli ve kadinlara gentilmen davranmali.

Ickisi olmasin ama yeri gelsin rakimizi koyup icelim basbasa. Footbol sevmeli birkere, takim tutmayan erkekte mi olurmus?

Annesine ve ailesine ayri bir bagi olmali. COCUKLARI cok sevmeli. bir erkegin elinde bir bebek ya da cocuk gorursem cok etkilenirim. cocukla cocuk, yasli ile yasli olmali.

Erkek bana degilde insanlara karsi nasil oldugu beni derinden etkiler. Sabrli olmali, jest yapmasini bilmeli. Umursamaz erkekleri sevmem birkere. Gelecegini evini ekmeyigini bilmeli.Plan yapmali ama ayni anda plansiz da olmali.vucudu iyi olmali :) link

Gezmeyi birkere sevicek eglenmeyide, Hayatan bezmis olmamali. son olarak bir erkek hep GULUMSEMELI... o disleri gorudugum an bitebilirim:) siritan erkekleri sevmem, link link <3

0|0
    1|0
    • uzun uzun yazmıssın anonım arkadasım valla. umarım oyle bır erkek olur hayatında gercı belkıde wardır bılmıyorum da:D ama ben gfızık sormustum. fızıkte masallah sporcu dıyorsun lınkte. spor salonlarında olur oyle erkekler daha zıyade.ve sureklı spor spor. senı bıraz ıhmal edebılır:D netıcede bırakınca cok kotu oluyo cunku o vucut. yanı lınktekı:D

• esmer olsun yeter :) <3 kisasi

• sarısınlar atlasın 5 kattan dıytorsun

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçları siyah yapalım, kesinlikle uzun olmasın, kafa muntazam yuvarlaklıkta olsun. Gözleri yeşil ya da ela olabilir ama hiç de fark etmez aslında, bakmasını bilsin yeter. Kaşları normal kalınlıkta, bir çift de gamze. Sakal bıyık gür olsun, ister kessin ister uzatsın ama gür olsun. Dudak burun şekilli tabi, dişlerinin temizliği çok önemli, ve şekli de. Kafa bu kadar.

Boyu 190ı aşmasın ama, ne kadar uzun o kadar iyi. Kavak ağacı gibi de olmasın, yapılı olsun. Kollar dolu olsun, göbek özerkliğini ilan etmesin yeter baklava falan aramam. Ama bir çift adonise hayır demem. Bi çift de bel gamzesi acayip sevimlileştirir. Ne zamana hazır olur, ne zaman alalım?:p

0|0
    0|0
    • walla soruya dırek cewap vermıssın tebrıkler oncelıkle. ılk olarak sarısınların makus talıhını bılıyorum zaten:D koseler de yandı. sarısınların da sakalları gur olmaz ayrıca da cok bellı olmaz malum rengınden doalyı :D uzun boy takıntısı da tescıllı zaten kızlarda. ortalama kız 160 olur boy 190 ıster :D sımdı programa bakıcam uretımdekı arkadasla konuscam. ayarlıcaz bır seyler merak etme:D

• Bak sen sarışın diyince aklıma Gerard Butler gerçeği geldi. Replikası varsa uğraştırmayayım sizi hiç sıfırdan, verin pamuklara sarmalar sararım:p Şaka bir yana, kafamdaki ideal model bu ama gerçekten de bundan çok uzak birini de sevebilirim. Hatta tarifimdeki adamı getirip önüme koysan görüş alanımı kapatıyorsun öte git diye iteklerim, çok güzel erkekle sevgili olmak çok büyük dertlere merhaba demektir.

(Ama yine de Gerard Butler var mı bir bakın ya diplere köşelere:p)

• canım o bıraz yaslı degılmı

• Karekteri geçersek geriye büyük bir posa kalır.Çiğne tükür at.

0|1
    0|0
    • :D o zmn nefes alsın yeter dıyorsun yanı. oyle mı arkadasm. karakterı saglam olsun erkek olsun. ama kılolu gobeklı nonos olsada sorun yok:D

• Demediğim şeyleri bana atfetme

• hatamız olduysa affola arkadasım. fızıgı nasıl olmalı onu sordum sadce. yoksa herkes karakterlı olsun der

• Asırı bakımlı erkekler oldum olası itmistir beni ne oyle karı gıbi?Ünlü örnekler vericem Mesela atıyorum Kıvanç tatlıtugu düsün Behlülken cirkin geliyordu Kuzey olarak cok cekici.Kenan İmirzalioglunun Cagataya tecih ederim mesela.Cünkü erkeksi

Erkekte uzun boy da cekicidir bence.Bu kadar :)

Karakteri gecin demissin ama tip 3. gelir benim için

0|0
    0|0
    • karakterı bılıyoruz canım:D ya bende su cagataya ayar oluyom. sonuk sonuk bakıyo. zaten adı kırlendı uyusturucudan. ama o yanındakı dıger tutuklanan bır mankenmıs oyuncuymus o cok seksı:D neyse konu sapmasın.

• Kenanın ayrı bir karizması var zaten ona hiçbiri ulaşamaz

• bır gun unlu olursam bende bu lısteye gırerım umarım:) farklı bır tıpım war cunku

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...