Bi erkek neden gözünün içine içine bakar hiç kaçırmadan gözünü

dik dik baktıı bakan daa hocamm aynı yaştayızz kpss öğrencisiyim hiç gözünü ayırmadı dersi anlatırken benim yüzüm kıpkırmızı olduu çok utandım yaa o hala bakıyodu kafaı çevirdiim 2 sn sonraa ona tekrar baktığımda hala bakıyoduu sonraa beni cebinden aradıı ama sevgilisi var hiç öteki türlü düşünmedim kafam karıştırdı utandığımı anlayıp onun için mi aradı acaba suratım kıpkırmızı oldu yaa niye le baktı ki sankii

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• tenhada kıstıracak

0|0
    0|0
    • yaa dalga geçmeyin yaa sen niye dik dik bakarsın kızaa

• erkek bu her haltı yapar gibi oldu

• sonuç niye buraya geldiyse :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Senden etkilenmiş, ama nasıl bir etkilenme bilemem. Rahatsız olduysan rahatsızlığını belirtip ifade edeceksin.

cut.

0|0
    0|0
    • iyi de pat diye etkilenmessin sen hoşlandığın kıza dik dik bakarmısın ya da hoşlanacağın

• soğuğum zaten ama delici bakışları var:)))

• hayırlısı :)

• Ne kozmopolit bir lişki yumağı tanrım... Sonra hep beraber müdüre..

0|1
    0|0
    • ya benim suçum ne üstatt ben öğrenciyim tabi hocaya bakcam zaten yeni gelmiştii tanımıyodum şans eseri de o gün sınıf sıcaktı suratı kızarıktıı o bir diktii bidaha çevirmedi gözünüü ben de içkillendim ne yapayım araması da tuhafıma gittii

• Off hw he hoca sana aşık oldu seni istiyor herseyi arka tarafinizdan anlamayin benim unuverstdeki bayan hocalarimda gözümden ayrilmazdi tobr tobe

0|0
    0|0
    • belki asılıyodur sana seninki seni aradı mı peki:)

• bu ne şimdi

• gozunu senden alalmamıstır bazı insan etkılendıgıne bakar devamlı karsı tarafta bakarsa dusuncelerını öğrenmek için bazısıda utandığından saga sola bakar

0|0
    0|0
    • çook utandım onu bile bilee hala bakıyoduu yani insaan tamam der kız utandı der hala bakıyodu yaa

• yook ya o ders anlatıyoduu gözünü dikti neticede ben öğrenciyim hocaylaa göz teması kurarım ama o bir dikti gözünü bidaha ayırmadı ben de çook utandıım napi zaten yüzüm kırmızıydıı sınıf sıcaktı o bakınca kıpkırmızı oldu yanlış mı anladı ondan mı arardı beni acabaa ama ders konuştuk

• ozaman daha fecııı olmuusss sende dersteyken sende ona bak ama yuzun kızarmasın ozman bıse olmaz

• temizz işşşşşşş

0|0
    0|0
    • anlamadım üstat

• az biraz anlatsan takılmıyorum pek sınavlardan

• bende sınavlara hazırlanıyorum ki .. burada yazılmaz.. sohbet yeri değil ki burası

• açıkta birşey görmüş olmasın :)

0|0
    0|0
    • yok kocaman gözüm var sadecee

• etkilendiğimiçin uzak duruyorum yaaa korkuyorum yanii denemedeydim soru çözüyorum kafayı bir çevirdim gözgöze geldim yaa bakıyodu bu benim sınavıı da etkiliyo dersaneye de gitmedim evde çalıştım yaaa

• sen beni ekleyebilir misin bu konyu daha ayrıntılı konuşuruz. bir sakıncası yoksa.

• ayni yaştaymışınız sorun yok :(

0|0
    0|0
    • sevgilisi var

• töbe est :S:d cidden nasıl birşeysin merak ettm seni insna kendini hafife almamalı belki o iki koca göze kapıldı adam nerden biliyorsn ürkütmemek için öyle yaklaşıyordur d

• sen öyle san ama ondan hoşlanıyo gibiyim napcaam hala bakıyo dn dee baktı yaa ben dee o bakınca baktıım göz göze geldik maalesef napmam gerekk derslerine girmiyeyim mi

• hacı ben gözümü kaçıradan bakamam ama bakanlar hakkında da yani aklıma çok şey geliyor ;)

0|0
    0|0
  • oca sana bildiğin sulanıyo

0|0
    0|0
    • eminmisin arkadaşım iyi niyetli olamaz mı

• hoşlanıyosan iş değişir

• ama hoşlanmamam gerek sınavım varr önümdee akıl ver yaa dersine girmiyorum

• telefonunun hocada ne işi var :)

0|0
    0|0
    • dersanede numaram var

• o zaman bakışmaya devam :)

• yaa bakmıyorum ki farklı hocayla konuşurken yine gözünü dikiyoo onun açısından da endişeleniyorum bakmıyorum naiğm üstelik kızarkadaşı var

• gözler kalbin aynası şahin bakışlar hoşlantı...

0|0
    0|0
    • birdenbire öyle mii hem de öğrencisiyle:)

• olabilir benim lise hocam dersane hocam üni hocam asılıyordu çok doğal:)

• gözü dalmıştır ya kilitlenmiştir. ctrl alt delete lazımdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• belki artik yoktur sevgilisi..hem hocada niye senin numaran var

1|0
    0|0
    • dersanede var numaram ordan almıştır

• çok agresifsin

• agresiflik demiyelim ona, ciddi diyelim sadece. gayet ciddi. kendinle yüzles bence hadi bakim :D

• Çapak vardır ne bilim.

0|0
    0|0
  • sen bunu bir daha sormuştun..^^

galiba sendin ön yargı gibi olmasın ama..

0|0
    0|0
Yükleniyor...