Universitelerin gezi kulübünün düzenlediği geziler

Arkadaslar bizim universitenin gezi kulübü bir gezi duzenliyor ben gitmek cok istiorum ama ailem izin vermiyor yani o gezi kulübünün nasıl bir otobus tuttugunu soforun nasil araba kullancagini kimler olacak yolculukta belki sapik tipler olabilir ve otobus icinde farkli seyler yapilabilir gibi sebeplerden dolayi izin vermiolar yani etrafa guvenmediklerinden ama cokta gitmek istiorum sizce ne yapmayalim siz benim yerimde olsaniz aileniz sirf bu sebeplerden dolayi istemiyo diye gitmez miydiniz bide bu universitelerin gezi kulubune guvenilmemeli mi neticede universitenin bir grubu ?

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kulüplerden uzak dur. Bir kaç tane çakalın para indirmek ve manita yapmak amacıyla takıldıkları yerler.

0|0
    0|0
    • Tamam ama gezilere guven olmaz mi knlarin düzenlediği zararli faaliyetler olsa biri sikayet eder ve kulup kapanabilirdj

• Her unide mi ://

• Üniversiteler hep aynı.

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgili kardeşim bir kere ailen haklı ,sen onların değerlisi sayılırsın ,onların varlıklarısın ,ama arkadaş grubu içersinde ,seninde güvendiğin kız arkadaşların varsa şayet bak erkek arkadaş demiyorum ,gülme ama güvendiğin erkek arkadaşın bile olsa inanma :) içlerimizde bozuk çoktur bilgine :)) ne diyordum hah al karşına aileni tatlı tatlı otur konuş ses yükseltmeyin ama ,madem senden yana sıkıntıları yok güvenleri tam ,bence onay alabilirsin

0|0
    0|0
    • Yok ya erkeklerden giden yoktu bir kiz arkadasim var iste onu taniolar zaten o da dedi sen gidersen giderim die de yok takmislar kotu seye konusuorum konusuorum hep kotu seyler dusunuolar yarin ya da pazar bir daha konusucam bir gunde bahsetmim :D hani bide vizelerde bitio o hafta hicbi seyimde yok sansa da işte taka taka bunlara taktilar :D

• Git git bazen güzel oluyormus

0|0
    0|0
    • Aynen ya kararsiz kaldim öyle denilince

• ben o gezi kluplaerinin daha önce düzenledikleri gezileri incele yorumlara bak karar ver derim.birde sürekli kenedeni koruyarak yaşayazmsın iş hayatına atılcaksın yok patron sapıkmı yok servis çödörü şöylemi dyerek yaşarsan yandın :)

0|0
    0|0
    • Ya ben degilde ailemin tek kiziyim ve evin en kucuk çocuğuyum o yuzden cok hassaslar bana karsi bende neler diorumda ustlerine gidince anne olunca anlarsin sen olsab cocugunu sokaga salarsin falan diolar :D

• Gelde bizimkilere anlat :D

• sende uzak gezilere gitme bulundugun bölgeye yakın yerlerde dolaş:)

Kızlar Ne Diyor 1

• grup dediğin üniversite denetiminde olan ya da bünyesinde olan bir topluluk değil ki. o okuldan bir araya gelmiş insanlar. topluluğa gelir sağlamak için bu tür organizasyonlar yaparlar. okul dışından insanlar bile getirir gelenler. evet güvenilir şeyler değildir. ortam yapmak kız düşürmek kafasıyla giden çok kişi vardır. gitme

0|0
    0|0
    • Evet ama ne bilim boyle guvensiz seyler olsa hic mi sikayet olmaz bu kuluple ilgili neticede universiteye ait bir grup

• işte üniversiteye ait bir tarafı yok. üni ile bağlantısının olduğu tek yani ünideki insanların oluşturması. üni denetlemez müdehale etmez açmaz kapamaz.

Yükleniyor...