Korku esnasında boşalmak ( akıntının gelmesi ) doğal mı ???

Korku esnasında boşalmak ( akıntının gelmesi ) doğal mı ?

birşeyden korkulduğunda ,

birinden kaçarken vb.

Güncellemeler:
kastettıgımde boşalma( zevk konusu olan değil ) yani boşalmak değil de beyaz akıntının gelmesi

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• iltihap o, korkunca contalar gevşiyor akıp gidiyor işte

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Adrenalin hormonu salgılandığı için oluyormus bir filmde izlemiştimde hatırlıyamadım filmi

1|0
    0|0
    • yolda giderken takıp edildiğimi farkettim korktum koşmaya başladım o esnada oldu

• korkudan kaynaklıda bir adrenalin oluyor. Korku ve heyecan

• bayanlarda beyaz akıntı gelmez normalde. bayanlrda normal olarak şeffaf bir akıntı olur bu sağlıklı oldgunu gösteriri ama sarımsı bir sıvı geliyorsa bu iltihap anlamına gelirki bunu sonucu kaşıntı falan gbi etkleri vardır.

1|0
    0|0
  • bütün kızlarda korkunca bir sıvı geldigini biliyom ondandır

1|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Evladım sen boşalmamışsın ki, sıçmışsın.

0|0
    0|1
  • sidikli sidikli

0|0
    1|0
  • demek ki korkudan zevk alıyorsun :)

0|0
    0|0
    • saçma .

• ve kastettıgımde boşalma değil aslında yani boşalmak değil de beyaz akıntının gelmesi

• o olur Allah korusun korkudan altına etme bile olur kafana takma normal heyecandan baskıdan stresten ani tepkiden olabilir

• ilk kez duyuyorum böyle birşey ilginç :(

0|0
    0|0
  • Nasil kimden kacarken . Sürtünmeden kaynakli olabilir

0|0
    0|0
    • kimseden kaçmıyoyordum akşam üzeri eve giderken yolda bir arabanın takıp ettiğini farkettim yolumu değiştirip koştum korktum . saçmalamayın ne sürtünmesi

• O zaman korkuyla birlikde kaslarin istemsiz gevşemesi olmuş adranalin heyecan kalp hizlanmasi

• çok ilginç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Korku esnasında boşalmak mı ?

0|0
    0|0
  • Altına kaçırıyor olmayasın ?

0|0
    0|0
  • akıntının sürekli olması normal zaten rengi koyu veya siyah olmadıktan sonra akıntı normaldir. ama ona bosalmak denmez o vajinayı ve rahmi nemli tutan bakterileri uzaklaştıran antibakteriyel bir sıvıdır.

normal yani .

1|0
    0|0
  • her akıntı zevkten değildir bayanlarda. bayanların vajinası açık olduğu için üretilen direkt atılır bu zevkten değildir ama. zevkten olmayan hiçbir şeye de boşalmak denmez.

1|0
    0|0
Yükleniyor...