Bu da ikinci şarkım, umarım dinlersiniz ve seversiniz...

Umarım sıkılmazsınız ,umarım ilk alkınızı yada aniden biten aşkınızı hatırlarsınız varsa böyle videolarınız şarkılarınız sizde paylaşırmısınız... link

Güncellemeler:
herkese çok teşekkürler

0|0
29|12

En İyi Kız Görüşü

• sabah uykusu gibi tatlı gözlerin, beni bana bırakınca alıp seni benden uzaklara kaçınca, sende kaldım, bu sene de hediyeni aldım, duruyor tam karşımda, kim bakıyor gözlerine, karsında ? aradan yıllar geçti deme bana, kalbime göre sadece birkaç dakika, ansızın gelip gideceğini söyleyip aniden gidince , görünmez bir bıçak sapladın kalbime, attığın her adım bir kesik daha kattı yüreğime, acımadı dedim gözlerim aslında kanadım senden sonra her gece, sabah uykusu gibi tatlı gözlerin...

emeğine sağlık elanom... süpersin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

Erkekler Ne Diyor 12

• Her zamanki gibi mükemmel olmuş. Birincisi sesin güzel. İkincisi böyle özenle ve güzel sözlerle bezeli, içli bir şarkının yarattığı etki sesin güzel olmasa bile gözardı edilemez. Özellikle hayatımızda bahsettiğin duyguları yaşadıysak. Dolayısıyla birçok kişinin bir zamanlar ya da şimdilerde yaşadığı duygulara tercüman da olabilen muazzam benzetmelerle donatılmış, örneğin sabah uykusu gibi tatlı gözlerin, on numara bir çalışma, emeğine sağlık dostum. Yeteneğine hayranım. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Tebrik ederim. Saygılar.

0|1
    0|0
    • herkesin bir yeteneği var aslında önemli olan ortaya çıkartabilmek saygılar benden

• kuru kuru gitmemiş gitar keman org falan bişeyler olmalı..

0|1
    0|0
  • başarılı

0|1
    0|0
  • sesin güzel bence şarkının söz müziği de sana mı ait

0|1
    0|0
  • 9 tane daha bas bi albüm cıkaralım;) güzelmiş bu arada.

0|1
    0|0
  • sade olarak söylemek cesaret işi ... muzikli halini paylaş istersen

0|1
    0|0
    • bir hafta sonra inşallah ve kayıt cihazı telefon studyoda yazıhane olmuyacak .saygılar

• Slow sade ses :D

Özgüveni takdir ettim ama anlamıyorum hocam böyle şarkılardan.

0|1
    0|0
  • görünmez bir bıçak sapladın kalbime...

tamamı çok başarılı tebrikler...

0|1
    0|0
  • gitarla olsa super olurdu ama boylede iyi

0|1
    0|0
  • oooow güzel şarkıymış saol

0|0
    0|0
  • saol çok güzel

0|0
    0|0
  • Bana ağır geliyor böyle şeyler.Eyvallah ama.

0|1
    0|0
Yükleniyor...