Genlerinize Göre Baskın mısınız Çekinik mi? Testi Çözün, Hemen Öğrenin!

İnsanlar, DNA'larındaki özelliklere göre baskın (dominant) ya da çekinik (resesif) olabiliyor. Bunu belirlemek ise zahmetli iş: Ne gerek var! Bu testi çözerek baskın mı çekinik mi olduğunuzu saniyeler içinde anlayabilirsiniz.

Link : link

Benim sonucum baskın..

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Tahmin. Ettiğim gibi çıktı dedim ben dominantım zaten kesin dominant karakter çıkar ki çıktı :)

Tam bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Baskınmışım.

Tam bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:)

0|1
    0|0
  • ben baskın bir karaktere sahip olduğumu düşünüyorum şimdi teste başladım ; Tam bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:) bu sonuç çıktı :) ben biliyorum arkadas resesif olmama imkan yok :)

0|1
    0|0
  • Baskinmisim :)

0|1
    0|0
  • Tam bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:)

0|1
    0|0
  • Tam bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:)

0|1
    0|0
  • Baskın...Gayet tabii ;)

0|1
    0|0
  • Baskın çıkmıştı.

0|1
    0|0
  • Sonuç : Baskın !

0|1
    0|0
  • Baskınmışım ayol

0|1
    0|0
  • Baskınmısım bnde

0|1
    0|0
  • güzel soru

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• am bir lidersiniz: İkinci planda kalmak, gözardı edilmek, saf dışı bırakılmak sizin için söz konusu bile olamaz. Takımın kaptanı, ailenin reisi, sınıfın başkanı, ilişkilerin de baskın tarafısınız. Bunu ben değil genleriniz söylüyor. İşte bu yüzden her zaman "ayaklar ne zaman baş oldu" deme hakkınız var:)

0|1
    0|0
  • Baskın çıktı, burçlara inanmam ama burç özelliklerinden de bahsediyor.

0|1
    0|0
  • Çok basıyormuşum

0|0
    0|1
Yükleniyor...