Bugün kız arkadaşımla yaşadıgım bir durumu anlatıyım yorum yapın

kız arkadaşla cıkıoruz bir sürdir.bi iş yerinde calışmay başlıcagını söledi.oranın sahibide genc bir cocuk.el ele gezioduk.o dükkanın önünden geçerken elimi bıraktı.tutmak istemedi.o cocuga öyle görünmek istememiş.sonra özür diledi ama ne fayda.sizce sebep ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir isyerinde calismaya baslayacagini soyledi...:( Yani bu kiz sizin sevgiliniz ama siz onun ise basladigini ama tam olarak nerde basladigni bilmiyorsunuz? Dogru mu anlamisim? Kusura bakmayin ama bilgi yetersiz,Soruyu tam anlayamiyorum sirf bu yuzden...:( O dukkain onunden gecerken elinizi birakiyor...:(Bu gercekten siradisi ve garip bir durum, Kim olsa sizin gibi kuskulanirdi...:(. Ben yinede aranida eksik olan birseyler oldugunu dusunuyorum...Ya iletisiminiz kotu ve kopuk, ya da bu lay sizin basiniza gelmedi...Bir arkadasinizin yasadiigi birseyi duydugunuz kadariyla burada antiyor ve bir senaryo haline getiriyorsunuz.?Sonrada soru haline...:)

0|0
    0|0
    • hayır kendi yşadıgım bir olay.biyerde calışmaya başlıcam ama genc bir cocuk calışıo dedi.bende şüphelendim.eleman yakışıklımı die bakmaya gitcektim.tam el ele giderken.dükkanın orda elimi bıraktı.iş yeri sahibi cocuk bizi böle görmesin dedi

Kızlar Ne Diyor 2

• o cocuğa öyle görünmek istememiş bir açıklama değil bence. Bir daha aynı şeyi yapacak mı dene.

0|0
    0|0
  • Kotu niyet yok ilk gunden o sekilde gorunmek istememistir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kıza dekı arkanda ne var ne var dur dur sakız yapısmıs alıyım de sonra bas tekmeyı :D kusura bakmada o kızdan hıc bı cacık olmaz yol arıyo sankı kendıne

0|0
    0|0
    • benle cıktıgı 10.gün otelde kaldı.ilişkiye girmedi ama ölümüne sevişti

• la bırak bosver kendısı kım bılır neler yaptı..

• Öledir tabii

• Ben kızardım

0|0
    0|0
  • hiç tatmin edici bir cevap olmamış

0|0
    0|0
  • Ona sorsaydın

0|0
    0|0
Yükleniyor...