Yeter hayatımı kararttı bu hastalık

denemediğim ilaç gitmediğim pskyatr pskolog kalmadı koyulan teşhisler hep değişti yaygın anksiyete, okb, depresyon, panik bozukluk, en son sosyal fobi kullandığım ilaçlar lustral zanax pakera paxil dideral adını hatırlayamadığım bir kaç tane daha bitkisel bir kaç ilaç hiçbirisi işe yaramadı son zamanlarda sosyal fobi hayatımı mahvetti derse gidemez oldum anfiden başka yerde derse girmem derse geç kalırsam giremem neden geç kaldın sorusu sorulmasın diye alışık olduğum dolmuştan başkasına binemem inmeye kalksam 10 kere içimden tekrar ederim müsait bir yerde inecek var demek için eleştirilince ya da ilgi üzerimde olunca terlerim sohbetlerde çok konuşmam soru sorulmazsa hiç konuşmam samimi olmadığım insanlarla göz teması kuramam falan falan işte bilen bilir anlatmıyım bu duruma düşmüş ve kurtulan var mıvarsa doktor ya da ilaç tavsiye edebilirmi kalabalığa karış gördüğün herkese selam ver gibi telkinler de bulunmayın çok şey denedim yine de denerim ama ilaç desteği şart ilaç tavsiyesinde bulunmak sakıncalı da demeyin yeşil reçeteyle alınmayan ilaçlar genelde aynı etki gurubunda ve ben benzeri çok ilaç kullandım en az kaç ay kullanmam gerektiğini azaltarak bırakmam gerektiğini de iyi biliyorum daha önce aynı sıkıntıları yaşamış ve kullandığı ilaç sayesinde iyileşmiş insanın ilaç önerisi tekrar işinin ehli olmayan doktora gidip 5 dakikada teşhis koyup anlaştığı ilaç firmasının ilacını bana kitlemesinden daha iyidir illa ki ilaç diyede tutturmuyorum doktor önerisine de açığım her türlü öneriye de

Güncellemeler:
Bugün yine pskytra gittim aldığım ilaçları araştırmalarımı yaşadıklarımı anlattım prozac gençlerde çok kullandığım bir ilaç onu yazayımmı sana dedi olur dedim bakalım artık desteklerinizden dolayı teşekkür ederim bana dua edin :)

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• 3. sınıftaydım sanırım iyi konuşmazdım hoş sohbet değildim arkadaşlarım tarafından dışlanırdım falan. bu 11. sınıfa kadar sürdü. ezilirdim arkadaşlarım arasında. hep kaçardım. ezmesinler diye tek takılırdım falan işte 11. sınıf bitti dedim kendime bundan 5 yıl sonrada ezilen bir kişimi olcaksın yoksa hayattan keyif mi alacaksın dedim. 11. sınıfa kadar hatırladığım en iyi şeylerden biri çok zeki falan derlerdi herkez :) hayırlısı yaa :) üni 1 e gidiyorum. şuan arkadaşlarımın arasında kendimi eziyorum falan işte. ama üzülmüyorum kendimde eğleniyorum. iyi konuşuyorum. az çok imajım var. hayatta tek başıma kalsam bile deli gibi eğleniyorum mesela geçmişte ezilmiş olmayı şuan çok takmıyorum. dediğim tek şey şu. ben ne istiyosam insanlık çerçevesi içinde alıcam kimsenin değerleriyle oynamıcam ezmicem belki ama ne istiyosam almak benim en doğal hakkım. üzülüp sıkılarak en değerli şeyimi kaybediyorum zamanımı. bundan dolayı bundan sonra en değerli şeyi yani zamanımı kaybetmicem. ne istiyosam alıcam.

yani git rezil ol. bu kadar şey yazdığıma pişman etme. anlatmak istediğimin 100 de 1 ini bile anlatamadım belki ama tatlı yönüm tuttu. çok sevdiğim biri bana dediki belki çok şey borçlu olduğum biri. acı karakter oluşturur. eğer acı çekmezsen o insanların ne dediğinin aslında çok boktan bişey (yani insanların ne dediği kimin umrunda) olduğunu anlamazsın.

kimseden onay almana gerek yok. bu hayat senin ve ne istiyosan almak senin ennnnn doğal hakkın. git al. genel olarak bir tavsiye. bişey gördüm ondan yardım etmek istedim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 5 dk konulan teşhis yanlış zannetmemek gerek adam para aldığı için pişkinlik yapmıyor sana bence bitkisel kökenli şeylere bir daha bakabilirsin...fiziksel görüntü de senin arkadaşlar arasında daha uyumlu olmanı sağlar. doğa yürüyüşleri diyafram nefesi ve internetten de olsa geniş arkadaş çevresi iyi olur

0|0
    0|0
  • Nen prozac kullandım işe yarayan çok kişi duydum ama belki de benim rahatsızlığımda işe yaramadı Bi araştır istersen

0|0
    0|0
  • İş sende bitiyo . Bn iyiyim iyi biriyim demelisin ilk başta . İlaçları kaldır ortadan . Onlardan medet umma

0|0
    0|0
    • ilaçsız zannetmiyorum

• bak anladığım kadarıyla cok düşünyosun ona ne derler buna ne yaparlar dye . ya desinler dalga gecsnler derse giremzsn desnler. ne olcak. senden önemli. bir daha nerde görücen . o insnalrı en fazla 3 5 yıl . bir sen mi gec kalıyosun . kim takar. eğlenceli bişyler yap bir süre. komedi filmine gt. lunaparka gt. gideblysan bir bara git . alkol al demiyorm . ordaki insanlara bak . ne kadar rahatlar. hayatı hafife al. herkes ölücek bir gün . nefes al . aldığın her nefesten zevk almaya bak.

• Bana mesaj atar mısın

0|0
    0|0
  • aynı şey bende de var.

üniversiteye geçtiğimde hazırlık dönemim mahvoldu tek bir arkadaşım yoktu. yoklamada i * here diyemediğim için yok yazıldığım zamanlar saçma sapan seyler otobusten inemiyorum diye yürüyerek gittiğim zamanlar.

o kadar çok ki bu anlattıklarının aynıları.

ama hiç doktora vs gitmedim ilaç kullanmadım 1. sınıfa geldiğimde bir arkadas edindim dünyayı umursamayan kimseyle ilgilenmeyen biri. 3 yıl oldu çok daha iyiyim. bana şunu benimsetti 'onlar kim ki, neden umursayacaksın, sende onlar gibisin..'

yavas yavas düzeldim elbette devam ediyor az biraz mesela kimseyle konuşmuyorum ama alışkanlık haline gelmiş ve memnunumda bu durumdan.

İşe insanları umursamayarak başla kimse seni ilgilendirmiyor ve sende kimseyi ilgiendirmiyorsun emin ol bazı çenesi düşükler kadar boş olsan sende konusmaktan çekinmezdin.

bi başlangıç yap rahat ol sadece sesin çıksın inecek var diye içinden geldiği gibi bağır.

Yanlış birşey yapmadıktan sonra hayatta hiç bişeyden kendini soyutlama.

Umarım en kısa zamanda atlatırsın bir nebze iyi hissettirecek kadar.

1|0
    0|0
  • sanırım bende yavaş yavaş bu bzukluga dogru gidiyorum :((

0|0
    0|0
    • nerden anladın

• neler yapabilirim peki.

• benim durumuma düşmeden beslenmene uykuna dikkat et sosyal bağlarını koparma yoksa geri dönşü çok zor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...