Karşındakine güvenmek..

Çevremde evli olan,sevgili olan insanların birbirini aldattığını görüyorum..İnanın okadar çok ki..Özellikle evli kadınların yaptığını , babamın bile aldattığını görüp ben yakaladığımda ve annemin uykusunda bile ağlamasını görünce insanlara olan güvenim kalmadı.Ben gerçekten sevdiğim hatta sevmediğim bir insan olsa bile asla ihanet etmem.Kendime o knuda çok güveniyorum ama bir ilişki olsun vs asla başlayamıyorum.Beni seven insanlara inanamıyorum.Aynısını belki bende yaşarım diye korkuyorum.

Kendime baktığımd asla böyle bir adilik yapmayacağımı biliyorum ama karşındaki insan belli olmuyor.Bazen buradan da görüyorum 1-2 insan aldattığını okadar rahat anlatıyor ki..Madem böyle bir şey yapacaksınız neden ayrılmıyorsunuz?Ben nasıl insanlara güvenebilirim.Cidden çok kötü bir durum.İçim çok karışık,kafam çok karışık..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir merhaba ile girerler hayatımıza..

Hakkını helal et Deyip çıkarlar geride kalana söz hakkı bile bırakmazlar..

Ne kadar ağlamış ne kadar üzülmüş umursamazlar..

Birde giderken hakkını helal et derler ya,

"haram ettikleri hayatın helalliğini neden isterler..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrılmak aldatılmaktan daha mı az acı verecek? Allah o hale kimseyi düşürmesin. İnsanlığın mayası bozuldu, köklü bir temizlik olmadan düzelmez.

1|0
    0|0
    • Öyle bir karaktersizlik yapılacaksa ayrılması daha iyi olur diye düşünüyorum.Yksa ikiside berbat..

• Benimde güvenim yok ama sağlamcı olacaksın iyi tanıyıp tartacaksın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...