Matematik ile ilgili bakarmısınız ? okuyup bir fikir verirseniz mutlu olurum :)

Merhaba ben 11.sınıfım üniversite sınavına çalışıyorum bugün mat 1 den başladım ygs için sınava 335 gün felan kaldı ben çalışıyorum Şu an bugün temel kavramlar vardı çalıştım ama çok zorlandım normal mi sizce yoksa anormalmi ? (biz mat felan görmüyoruz meslek olduğumuz için ama matın temelini tamamladım ) niyeyse temel kavramlar çok gıcık birşeye benziyor yarın bir daha bakcam ? sınava eşit ağırlıktan gircem matematiğe yeni başladım ilk defa :D

Güncellemeler:
fikrini vercek arkadaşlar yok mubekliyorum ?
kimse yardım etmiyor mu ?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Temel kavramlar ana konu mat-1'in omurgası.Konuya hakim olamazsan daha sonraki konularda sıkıntı çekersin.Sana tavsiyem temelini sağlamlaştırdıktan sonra piyasada ne kadar problem sorusu varsa çöz.Yoksa YGS'de matematiğe çok zaman harcarsın.Eğer 4 yıllık üniversite düşünüyorsan korkutmak istemem ama işin zor kardeşim.

0|0
    0|0
    • bir şekilde kazananmam gerek zor biliyorum ama yapacak başka bir şey yok temel kavramlarda zorlandım nedense tek çalışıyorum hoca felan yok anlayamamam normal mi anormalmi anlayamadım ama geometride birşeyler yapabiliyorum birde matın alt yapısını tamamladım birden bu konu çıkınca zorlandım nedense :/

• DGS 500 kişi başvurur 1 kişi alırlar.Sınav zordur.Çalışmaya devam et sen.Sakın öyle birsey düşünme

• şöyle düşünüyorum abi nasıl ben hemen başlıyorum çalışmaya 12. sınıfta sınava girdiğimde olmazsa 1 sene hazırlık okuyacam (okul 60 puan veriyor ) olmazsa 2 yıılk okuyacam dgs ye gircem 4 yıılk olacak eğer hepsi olmazsa 2-3 sene boyunca KPSS :D o zaman zaten yaş 26 olur herhalde :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Meslek liselerinin en buyuk sikintisi galiba bu sayisal derslere olan ilgisizlik yani okullarin sucu sonucta sinava sizde gireceksiniz daha iyi bir egitim veriilebilir. Bence zamanla cok iyi olursun temel kavramlari hallettin mi devami corap sokugu gibi gelir.istersen takildigin yer olursa yardimci olabilirim (ayiptir solemesi mat1 mat2 full yapmistimda 2 yil once ;) ) dedigim gibi hersey yerine oturur sen yeteeki hevesini kaybetme :) iyi calismalar kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • birşeyler yapmaya çalşıyorum dershnaye yazıldım okulda felan görmedğimiz için ağustosta başlıyor dershane hayatımda ilk defa mata çalıştım ama zorlandım baya :D bir tuhaf oldum yaaa :/

• Dersane hocalaro falan bilir ya sa okuldaki hocalarda bilebilir

• şöyle düşünüyorum nasıl ben hemen başlıyorum çalışmaya 12. sınıfta sınava girdiğimde olmazsa 1 sene hazırlık okuyacam (okul 60 puan veriyor ) olmazsa 2 yıılk okuyacam dgs ye gircem 4 yıılk olacak eğer hepsi olmazsa 2-3 sene boyunca KPSS :D o zaman zaten yaş 26 olur herhalde :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...