Finans bankın konuşturan kredisi ile turkcellden kaç tane cihaz alabilirim

Bilindiği üzere Finansbank turkcelle bir anlaşma yoluna girdiler bir kredi kampanyası başlattılar bu kredinin adı finansbank konuşturan kredi ben bu kredi ile bir tane turkcell faturalı hat alsam bu hattın üzerine kaç tane cihaz alabilirim veyahut her cihaz için ayrı ayrı faturalı hatmı almalıyım sorumun özü ve kısası ister bir adet faturalı hatta ister 2 ve üstü faturalı hatlarda kaç tane cihaz alabilirim bu konuyu turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm bana verdikleri cevap kredini Finansbank tarafından onaylandığı müddetçe alacağınız her faturalı hattın üzerine istediğiniz kadar cihaz alabilirsiniz dediler yetmedi turkcell iletişim merkezine gittim aynı soruyu sordum krediniz onaylanırsa 4 adet ayrı ayrı faturalı hatlara cihaz alabilirsiniz 4 adet cihazdan fazlasını alamazsınız Finansbank müşteri hizmetlerini aradım verdikleri cevap kredinizin onaylanması için sgk kaydınızın olması gerekli ve bankamızın sistemlerinde ssk aylık ödenen primleriniz gözükür yani ne kadar maaş aldığınızdan bilgimizi olur diyelimki ssk primleriniz aylık 1000 tlden yatıyor bu şu demek oluyor maaşınız 1000 tlden ödeniyor almak istediğiniz cihazın 24 aylık taksitlerinin tutarı 100 tl ise maaşınızın yarısı 500 tl olduğundan 5 tane cihaz alabilirsiniz dedi kendi sistemleri için birbirlerinde habersizler o öyle diyor bu böyle diyor hangisini dediği doğru şaşırdım kaldım lütfen sizlerin kesin bir bilginiz varsa beni bu konuda aydınlatın

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• turkcelle ya da bankaya mail at net cevap alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...