Belediyenin yaptığı spor aletlerini hiç kullandınız mı ? :D

En sevdiğiniz eğlenceli ya da garip bulduğunuz spor aleti hangisi ? :D çakma barfix bile var :D

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet 1 ay öncesine kadar her gün kullanıyordum koşudan sonra en garip bulduğum alet şu ellerinle yuvarlak çizdiğin bir zımbırtı var ya o :D işte bu link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yakınlarımda spor salonu olmadığında keşke bu aletlerden olsa da gitsem diyorum valla. yoklukta gerçekten iş yaparmış onu öğrendim bu ara :D

1|0
    0|0
  • bi kac kez kullandım

1|0
    0|0
  • genelde üzerinde atletik teyzeler oluyor. denemek için şansın olmadı :(((

link

1|1
    0|0
  • kullanıyorum gece koşuya çıktım zaman önlerinden geçiyorum açkcası güzelde yapmışlar bence kötü değil.

2|0
    0|0
  • Belediyenin koyduğu spor aletlerinin hiçbirinin faydası yok arada parktan geçerken demir cubuk var böyle orda barfiks çekiyorum sadece o işe yarıyor diğerleri çok saçma gereksiz hepsi :D

1|0
    0|0
  • koca göbekli teyzelerden fırsat kalmıoki sabah 7 de gidiom kapmış hemen pis şişkolar nolcak bıraksalarda bizde zayıflasak az bişey

1|0
    0|0
  • lise yıllarında çok sık ev sahipliği yapardı okuldan kaçmalarımıza :))

1|0
    0|0
  • Hiç kullanmadım ama ne zaman görsem teyzeler ablukaya almış zaten :D

1|0
    0|0
  • DJ çarkları gibi var ya yuvarlak iki tane onların sebebini anca 2 ayda öğrenebilmiştim:)

1|0
    0|0
  • rus sevgilim her sabah belediye parkında süper mini etekle koşu yapıyor mahallenin bütün erkekleri sabah koşusuna başladı belediye parkı olmasa çok iyi olurdu...

1|0
    0|0
  • yaşlı amcalar teyzeler tercih ediyor genelde

1|0
    0|0
  • ben sabah işe giderken teyzelerin durumunu gördükçe gülmeden edemiyorum :D

1|0
    0|0
  • bi kaç kere ama güzel bişey genelde kadınlar kullanıyor ben utanırım be :D

1|0
    0|0
  • mekik aletini kullanmışlığım var 1 kez

1|0
    0|0
  • Hayır hiç kullanmadım

0|0
    0|0
  • kullanmadım

0|0
    0|0
    • Ciddi misin laf olsun diyerekten bile mi :D

• Eğlenceli sadece bir gün dene mutlaka arkadaşlarınla hocam :))

• psikolojimi etkiledin ama sen :(( kendimi toplumdan geri kalmış gibi hissettim hatta dışlanmış gibi hissettim :// sanki herkes o aletlerle oynamışta beni oynatmamışlar gibi oldum

Kızlar Ne Diyor 7

• Konulmalarındaki asıl amaç nedir çözülemeyen aletlerdir bunlar. kimisi çoluk çocuk eğlensin diye konulduğunu düşünür. kimisi daha sportif düşünür, spor yapan türk insanı için konulduğunu düşünür*. kimisi de yurdumun bağrından kopmuş, orta yaşlı teyzeleri görünce dumur olur bişey düşünemez. öyle ya da böyle birileri için konulduklarını ortada ama daha ilginci bazı insanların her yeni şeye yaptıkları gibi bunları da paramparça etmesi ayrı bir konu :D Hiç kullanmadım sadece parkta oturulcak yer bulamadığımda destek amaçlu kullandım :D

1|0
    0|0
  • orda teyzeyi yaparken gördükten sonra yapmak vazgeçtim

1|0
    0|0
  • o teyzelerin yasına geldıgımde denemeyı dusunuyorum :D :D :D

1|0
    0|0
  • Pisiklet var mikemmel :D saatlerce yapsam da bir gram bile eritmez :D:D

2|0
    0|0
  • Evet arada yürüyüş yolunda yürürken kullanıyorum :)

1|1
    0|0
  • hepsi boktan

1|1
    0|0
  • hahahah bir keresinde yapmıştım ahgvadhd fazla iyiydi :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...