Kadın kocasını aldatıyor mu?

Evli 1 kadın. Son derece seksi ve çekici. Onu sevdiğimi biliyor ve bu durumdan çok memnun.

Kendisi 1 hastanede hemşire. Kocasıda hastanenin yardımcı personeli. Hastanenin temizlik işlerinde çalışıyor.

2 hafta önce kocasına seni sevmiyorum demiş. Kocası bana geldi ve yaşadıklarını anlattı.

Kocası karısının kendisini aldattığını düşünüyor.

Kadın kocasına, benim ona asıldığımı söylemiş. Eşimin de kocasına asıldığını söylemiş.

Kocası karısını işten almaya geliyor saat 17:00 de.

Bekle bekle gelmiyor bu.

1 saat sonra geliyor. Kocası neredeydin diye soruyor.

WC de idim diyor.

Bana göre o 1 saatte hastanedeki 1 doktor ile seks yapıyor bu.

Kocası da aynı şeyi düşünüyor.

Sizce kocası haklı mı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Kadın kocasını aldatıyor orası şüphesiz. Senin kurlarına ses çıkarmaması hem hoşuna gittiği için hemde kocasını kıskandırmak için ama hoşuna gitmesi 20 birim ise kocasını kıskandırması 80 birimdir. Seni kocasına asılıyor diye şikayet etmesi ise hem kıskandırmak hemde kocasını sana karşı kışkırtmak amaçlı buda yine %20 kıskandırma %80 sana karşı kışkırtma. Kocasını da eşine karşı kışkırtıyor ki kocası eşine asılsın eğr eşin karşı koyar rezalet çıkarsa sen busun deyip adamı kolayca dışlayacak ve kendi aldatmasına ses çıkarılmamasını sağlayacak. Kadın tam 1 şeytan uzak durun başınıza iş açarsınız o tip kadınların çenesi de düşüktür senin ve eşin hakkında kimbilir başkalarına neler söyledi istersen evden çıkartabailirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• pompei halkını aratmıyor senin fantezi dünyan...

helak olsak yeri diyorum..çünkü gerçekte yaşayanlar var ne yazık ki

0|2
    0|0
    • İnan bu yazdıklarım gerçek. 1 az önce kocası geldi kirayı verdi. Diğer durum nasıl dedim. Dondurdum dedi. 5 yaşındaki oğlunun şeker sorunu var

• Sana tavsiyem fantastik bir Roman yaz. Bu hayal gücü boşa gitmesin yazık olur :-)

1|1
    0|0
    • İnan bu yazdıklarım gerçek. 1 az önce kocası geldi kirayı verdi. Diğer durum nasıl dedim. Dondurdum dedi. 5 yaşındaki oğlunun şeker sorunu var.

• Vallahi yaşadığım gerçek 1 şeyi yazacağım. Yarın burada paylaşacağım. Müthiş 1 şey inan.:)

• inanılmaz gerçekten o_O :DD

0|1
    0|0
  • hayal dünyana bayıldım

1|1
    0|0
    • İnan bu yazdıklarım gerçek. 1 az önce kocası geldi kirayı verdi. Diğer durum nasıl dedim. Dondurdum dedi. 5 yaşındaki oğlunun şeker sorunu var

• yahu ne diyim?

• Yaseminler öldürecek beni inan. İstersen teker teker hepsini yazarım sana.:))

• Garip bir durum.

0|1
    0|0
  • emin degılsın kı tam olarak yanı boyle buyuk bır sey konusmussun bır de esı zaten guvenmıyo -mus kı kadına yazık suraya bak ya, ıftıa ne kadar da kolay

1|0
    0|0
    • Ya kadının kocasına seni sevmiyorum demesi arkasından da 1 saat onu bekletmesi aldattığının kesin kanıtıdır. Adam işin peşine düşse kesin yakalr karısını, o da aynı şeyi düşünüyor. Bu sefer katil olurum diyor. Çok berbat 1 durum anlayacağın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana 1 sey diyim mi bu kafayla senden 1 b*k olmaz ama elinde yarim yamalak 1 yetenegin var onuda heba etme git 1 yelerde yazmaya basla

0|1
    0|0
  • Bence sen o kadının kocasısın.

1|2
    0|0
  • Hocam cok degisik senaryolar yaziyorsun ..

Yalniz hep aldatma üzerine..

Ask olsun biraz sadakat olsun : (..

1|1
    0|0
    • Bu yazdığım senaryo değil inan 1 gerçek. 1 az önce adam geldi ve kirayı ödedi. Diğer sorun dedim. Dondurdum dedi. 5 yaşındaki oğlunun kan şekeri çok yüksek. Onunla uğraşıyorlar ailecek. İnan yalan yazmıyorum..

• seks hikayeleri siteleri var orada yazsana sen valla hepsi muhteşem senaryo yazdıklarının :)

0|1
    0|0
  • Psikoloji testleri :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...