Çocukluğunuzda yaşadığınız en rezil olay :)

çocukken ya da şimdi yaşadığınız en rezil olayı anlatır mısınız ben başlıyorum :)

şehirler arası yolculuklarda hep midem bulanır annem yolculuğa çıkmadan önce hep bana bulantı hapı içirmeye çalışırdı tadı zehir gibi içmeyi istemezdim sonra annem eczacıya sormuş tatlı bişey var mı diye eczacıda damla vermiş damlanın kokusu zaten kusmuk gibi kokuyo tadı mide bulandırıcı neyse yolculuğa çıkarken annem benim ağzıma bu damladan damlatmak istedi bende hayır deyip duruyodum en sonunda abim kolumu tuttu annem ağzıma damlattı annemin o damlayı ağzıma damlattığı anda bir anda çıkarıverdim camı önümdeki adamın gömleğini batırmıştım şimdi gülüyorum ama o zaman annemle çok utanmıştık :D

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Okula ilk başladığım zamanlarda okulda tuvalet olmadığını sanıyordum, sürekli altıma yapardım :) link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Komşunun kızını seviyordum , en iyi arkadaşıma söylemiştim ancak tüm arkadaşların diline dolanmıştı.

Dışarda oyun oynarken biri atladı sen şunu seviyormuşsun diye sevdiğim kızda orta tabi , ben utancımdan oturup ağlamıştım :(((

0|0
    0|0
  • Öpüşme hastalığı vardı nerde kız görsem öpüşürdüm bir gün komşunun kızını öperken annesi girmişti çok utandım

0|0
    0|0
  • Çok küçükken evi terkediyorum diyip pastel boya çantama aklet don falan koymuştum :D çıkmıştım öyle sonra akşam ezanında dönmüştüm :D

0|0
    0|0
  • Kendimden 20 yaş büyük birine aşık olmuştum daha rezil bir durum olamaz :))

0|0
    0|0
  • Çamaşır makinesine tahim yağ döküp kıyafetleri yılamışım 3 yaş

0|0
    0|0
  • aklıma gelince yazarım :)

0|0
    0|0
  • Ben de hoşlandığım kızın da arasında bulunduğu bir kız grubuyla kağıt oynuyorduk. Ben sandalyede oturuyordum. Geriye doğru biraz fazla yaslanmış olacağım ki bir anda arkaya doğru düşmeye başladım. Arkamda da banyo vardı. Kendimi toparlamaya çalışırken bir anda banyoya kapaklandım. Acayip rezil oldum Hoşlandığım kızın nezdinde bir karizmam vardı. Sıfırlandığı an oldu.

0|0
    0|0
  • hey gidi günler koca bidon şalgamı dökmüştüm eve :D tüm ev şalgam oldu annem de beni kapıya koydu :D daha 3-4 yaşındaydım :D

0|0
    0|0
    • bende çok kapıya konuldum kapıya vura vura nasıl ağlardım :D

• O zamandan beri sokaklardamısın kardeşim :D:D

• yok be akşam peder geldi de aldı içeri :D önce zırlamıştım sonra baktım millet top koşturuyo daldım aralarına :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Salamı çok severmişim halının altına zula yapmışım canım çektiğinde yerim diye. Bir kere arkadaşımla pantolonlarımızı açmıştık ama niye açtık hatırlamıyorum jdtsdfjh

0|0
    0|0
Yükleniyor...