Sporu düzenli yapamıyorum

Sporu düzenli yaparsak istedigimiz vucuda ulaşabilirmiyiz Temmuza kadar istedigim vucudu yapmak istiyorum yaglı bir vucudum var Bu belirledigim tarihe kadar bişeyler olabilir mi .

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor %25 Dinlenme %15 Beslenme %60 diyebilirim kendi acımdan yorumlarsam

ilk başta beslenme düzeni değiştirmen lazım.

Antermanda onemli tabiki ama dedğim gibi bunlar birlkte yapılmalı Sert anterman ya da sert dietler seni amaca ulaştırmaktan çok bıkmaya usanmaya yönlendirebilir.

formunu bulduktan sonra bunu korumakta ayrı bir caba gerektiyor.

0|0
    0|0
    • Kardeşim yagdan tuzdan uzak duracam da Antremadan sonra cok pis acıkıyorum ne yicegemi bilmiyorum yani Kahvaltımı yapıp 1 saat sonra spora gidiyorum iyi calısıyorum salonda eve geldigim zaman ne bulursam onu yiyorum bu yüzdende gelişme saglayamıyorum ne yemeliyim Protein karbonhidrat bunlar nelerde var bilmiyorum

• yağ hamur işi ekmek fast food hazır gıda gibi ürünleri tüketmemelisin.

Ant. ardından 1 veya 2 tane Çikolatalı süt içebilrisin. Ardından eve gititğinde Proteinli beslenmen lazım tavuk eti gibi tercihen yagsız olduğundan tavuk eti lor olabilir kırmızı et olabilir bir sürü sey olabilri zaten besin tablosu yaz nette bir sürü sey çıkar karşına ordan bakabilirisn vucut geliştirme işi biraz sabırlı mekaşetli iş

www.bodyforumtr.com bu forumda kişilerin diyetleri felan var yardımcı olabilir bol bol oku

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağrlık çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum, beklentilerine göre bir spor programı hazırla :) Temmuza üç ay var. Çok yeterli bir zaman :) Haftanın üç günü ağırlık üç günü ise koşu yap :) Fit bir vucuda kısa bir süre içinde sahip olursun :) Koşuyu baklavalar için öneriyorum :) zayıf isen haftanın üç günü ağırlık çalış ( çalıştıktan sonra 48 saat çalışma).

Devamlılık için ise bir spor partneri edin, veya sporu senin için zevkli hale getir :)

0|0
    0|0
  • Düzenli yaparsan tabi fit bir vucuda ulasabılırsın ama 1 ayda ne kadar olur su tarıha kadar ne kadar olur filan soruları sormayın bu spor zaman sabır ıster 1 2 ayda olcak ıs olsaydı o kadar profesyonel sporcu senelerce ugrasmazdı.

0|0
    0|0
  • azimle zıcan mermeri derler..

0|0
    0|0
  • istedğin vücuda bağlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...