Kapat

L-Carnitine kullananlar bakabilirlermi acaba?

kardesim body sporunu yapıyorr ancak göğsünde ve karnında yağlar var bunları iyice eritmek istiyor bu yağ yakıcı haplar varmış baya da bir işe yarıyormuş doğrumu alıcakta kullananlar bir yardımcı olabilirmi teşekkür ederim. ( markada yazarsanız sevinirim )

Güncellemeler:
güncll

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• karnitin işe yarar ama öyle hiçbirşey mucizevi bir etki yapmak. ben solgarın carnitinini kullanmıştım. gerçekten fazla fazla enerji veriyodu. yağ yakımına da yardımcı oluyor zaten. salona gitmeden yirmi yirmi beş dk önce alırdım iki kaşık. salondan gelince hiçbir yorgunluk olmazdı. haftada iki kere halı sahaya bile giderdim salondan çıkınca.

bi de ek olarak ben kullanmadım ama kullananlar etkili olduğunu söylüyrdu. cla kullanırsa carnitinin etkisi daha da artıyormuş.benim maddi imkanım yetmediği için o aralar alamıyordum.

ama tabi hepsinden en önemlisi beslenmesine dikkat etmeli. en önemli unsur bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• bu tür şeyler kullanmayınız. karında oluşan yağlardan kurtulmak baya zordur hemen sonuç almayı beklememek lazım beslenmene çok dikkat etmen lazım uzun bir süreç bu yavaş yavaş vucuda beslenme konusunda yüklenmek lazım

0|0
    0|0
  • Gerek yok kullanmasına zararlı değil takviye ama diyetini yapar kardıoyada ve hafıf agırlıkta calısırsa zaten eritir .

0|0
    0|0
    • ya şey kardeşim tam herşeyi bilmiyorda bildiğin göbek eritecek kardiyo varsa verebilirmisin kardeşim istiyor da link gibi bişi bulamadık :s

• pkii saol

• rica ederim

• gerek yok öyle şeylere spor + protein ağırlıklı diyet yapsın yeter

0|0
    0|0
  • bnce spor salonunda spor yap boşver hapları portakalspora üye ol 1ayda acayip zayıflarsn

0|0
    0|0
  • diyetin yanında L-carnitine yağ yakımına yardımcı bir ürün. yani kardiyo çalışmasına devam edecek. Koşu ve bisiklette spinning çalışmasıyla birlikte yağ yakımını hızlandırır. ama kullanılmamasını öneriyor bütün doktorlar. kas için ise önce yağlarını eritsin sonra kas olayına ağırlık verir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...