Evlilikte çekiciliğin kaybolmasının bir çaresi yok mudur?

Diyorlar ki evlilik aşkı bitiriyor... Aslında bence asıl önemli olanın ve tartışılması gerekenin cinselliğin ve cinsel çekiciliğin zamanla kaybolması... Unutmamak gerekir ki aşkın doğmasında dolaylı yoldan etken olan şey yine cinsellik... Nasıl söylesem : ilk başta yanındayken bile tüylerini kabartan heyecenlandıran insanın ,evlendikten sonra tenine dokunmakla kendi tenine dokunmak arasında neredeyse fark kalmıyor...! Bunun çaresi yokmudur arkadaşlar...?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• cok fazla zamanı birlikte tuketmemek olaya suprizler katmak heyecanlı yasamak

evlilikte özellik farklı sex tecrubeleri arayısına girmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Evlilik müessesinde zıtlaşma başlarsa evet evlilikte sogukluk ve uzaklaşma başlar,hoşgörü,tevazu,anlayış,sabır ve en önemlisi tatlı dildir.Uzun yıllar ilk günkü gibi kalanların söylediği şudur,biri beyaz derse diğeride beyaz demeli,sabah uyandıgında günaydın canım,akşam eve geldiğinde hoş geldin,demek güler yüzle karşılamak bile herşeyi unutturacak iki kelime,içten olmak gerekir.

0|0
    0|0
  • çeşitli fanteziler?

0|0
    0|0
  • size farklı bir görüş açısından yazacağım. iki insan ne için evlenir birbirlerinin et bedenlerini beğendikleri için. burnu şöyle, ölçüleri böyle, saçı, gözü, boyu şöyle, parası böyle diye diye... ama es geçilen bir konu var. insan ruhtur o et kemik beden değil. o ruhu da allah ı seviyorsan sever ve asla soğumazsın. yoksa hayvan gibi beden olmuş, esner, horlar, terler, göbeğini kaşır, saç dağınık görürsün hayvan gibi soğursun.

0|1
    0|0
    • Güzel cevap tabii yalnız şunu unutmamak gerekir insan ruhu ,iyi ve kötü arasında altında kaynayan bir cinsellik dürtüsü ile bazen sıkıntılı dönemler geçirebiliyor... Teoride dediğiniz doğru ama pratikteher insan aynı kolaylıkta bu durmları atlatamayabilir...:)

• kişiden kişiye değişir bu durum flört dönemindeyken çok mutlu olup evlenince hayatı zehir olanlarıda tanıyorum,evlendikten sonra daha mutlu olanlarıda :)

0|0
    0|0
    • Evlendikten sonra mutlu olmak için sebep çok tabii ki ,mesela benim de tanıdığım bir çok evli arkadaş birsebepten evde yalnız kaldığında mutlu oluyor...:))

• değişikmiş gerçekten :D

• abine söyle birisi var beni isticek de okadar ciddiyseniz abin otomatikman adamın seceresini araştırma moduna gircektir

0|0
    0|0
  • olmazmı kırbaç ve kelepçe al kendine bir tane vur kırbacı vur kırbacı bak nasıl hareket geliyor

0|0
    0|0
  • cinsellik değil de, eşiniz sizin gözünüzde çekiciliğini kaybetmiş olmasın ?

0|0
    0|0
  • surekli yanyana durmayin biraz ara verin birbirinizi ozleyin veya yenilik degisiklikler yapin

0|0
    0|0
    • Aslında bu yönde açılımlar bekliyordum ama somut olarak neler yapılabilir, okonudaki fikirleri bilmek isterdim...

• Evlenmemek çare olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...