Spa'daki kızla ask yasamak istiorum

arkımla spa ya gittim bugün onun gittigi spor salonunda..inanılmaz güsel bir kız vardı lobide, kayıt kabülde..hatta 20 dk muabbet ettik tam tel isticektim öküzün biri geldi yanımıza istiyemedim muabbetde piç oldu ztn..soru şu; kıza resmen asık oldum,taptım ben bu kızı çok istiorum kız arkım olmalı, ama bidaha gitmicegim bir salon, yani naapabilirim sizce? telefon acsam, kızın adını bilmiorum.:(adını bilsem telde sölicem bir kahve içelimmi diye ama adını bilmiorum..naapabilirim sizce bu durumda?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• telini istememişsin nası arıyosun

0|0
    0|0
    • spa yı ariyim diorum işte..salonu..ama işte adını bilmiorum kimi isticem tele..onu bilsem problem direk hallolucakda bilmiorum..kimden nası isticem kızı..

• kızı kaçırmadan git bence ücreti düşünme. yüz yüze konuşman daha uygun

• iyi bkalım..dedigin gibi aranmaz ismini bilmeden..

Kızlar Ne Diyor 1

• Git salona gelirse muhabbet acarsin

0|0
    0|0
    • orda calışıo ztn bütün günde..yanında insanlar oluo sürekli..mümkün diil yanlız kalmıo..çok zor yani..bide evede cok uzak..tamam gidiyimde tanışıcagımın garantisi yok..bidolu sinek, köpek var etrafında..müsait yakalamam zor..bugün 20 dk konuştuk, tanıştık tam isticem piçin biri geldi bok etti

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden gitmeyeceğin bir salon gideceksin mecbur başka türlü olmaz

0|0
    0|0
    • çok uzak, artı ölesine gittim arkımla..bikerede orda calışiyim die beraber..yoksa gittigim bir yer diil..ha giderim kız içinde telefon acsam daha iyi diilmi? etrafında milyar tane sinek oluo abi bugün 2 öküz geldi bir konuşturmadılar ne güsel gidiodu muabbt

• Bu imla ve kafayla ancak elinle aşk yaşarsın abisi. Kusura bakma.

1|1
    0|0
  • Bir spa'ya bile gidemedk :(

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim soruya yaklasımından dolayı..muazzam aydınlattın beni..150 lirayı koy cebine istiyen herkesi alıolar

• ara spa merkezini ''pardon siz geçen konuştuğum tatlı bayan mıydınız :) '' de anlamadım ne sorun var neden yapamıyorsun bunu ?

0|0
    0|0
    • nden ypamıorum..50 kişi calışıo cünkü shift li..o teli acanın o tatlı bayan olması 1/calışan kişi sayısı...dolayısıyla o teli acandan kimi hangi isimle isticegimi bilmiorum..benim için yparmısın? kızın adını ögrenirmisin? yap bunu istedigini ısmarlamazsam sana en asi* yum..

• sen en iyisi git oraya direk konuş :)

Yükleniyor...