Ne yapıcam çok çaresiz hissediyorum :(

Lütfen okuyun. Ben birini seviyorum ama bayaa seviyorum farkında olmadan çok da baglanmısım çocuk benı sadece sınıf arkadaşı olarak görüyor yedi aydan beri aynı sınıftayız. İnanılmaz zengin bir çocuk yakışıklı boylu posluda anlıyacagınız elinden öyle kızlar geciyor kı sasarsınız ama bu çocuk okul başladığından beri sınıfta sadece bana kötü davranıyor bildiğin kötü davranıyor hani. Bugun herkesin ıcınde bana bağırdı nedeni de o uyumaya çalışırken sınıfta bir arkadaşıma bağırarak seslenmem. Cok sert konuştu. Cok kırıldım ama çocukla hıc yakın değiliz. Yolda görse selam bile vermez bana. Ne yapıcam ben sımdı çocuk bı iyi davranıyor bana bir kotu. Nasıl dikkatini çekebilirim ne yapmam lazım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen mazoşistmisin... sana öncelikle birey olarak böyle davranan biri ile bir ilişki mi hayal ediyorsun. hadi canım sende... sonra burada yazarsın yine ne olur yardım edin diye...

0|0
    0|0
    • Gerçekten bana nasıl yardım ettiğini bilemezsin. Resmen aklımı başıma topladım. Teşekkür ederim.

• ne multu... unutma... hiçbirşey senden daha değerli değil... sen farkında olmadan onun karşısında aciz kaldığın duyguların seni böyle yaptığı için bu davranışları yapmaya cesaret ediyor. kimse sana hakketmediğin gibi davranamaz. ama hiç kimse...

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç bir şey yapma altta da kalma sana nasıl bağırır pç, gitsin evinde yatsın aptal, sen de ona bğırsaydın. Hiç uğraşma konuşma ve yakınlaşma ben sana söyledim.

0|0
    0|0
  • bence git ona bir özür için bir kahve ısmarlamak istediğini söyel sana yönelirse olur yoksa bırak gitsin

0|0
    0|0
  • Sana kötü davranan birine bağlanıyorsun. ergenlik dönemi safhasında yaşadığımız duygu karmaşası. sana tek tavsiyem o ucuz gururunu kimse için indirme.

0|0
    0|0
    • Sana da teşekkür ederim acınıcak halimi anlamamı sağlamaya yardım ettin. Ucuz gurur lafına bozulmadım değil ama degisebilicegimi umuyorum

• vazgeç bence eziyet etme kendine

0|0
    0|0
  • benim şahsen labali olmayan uzak duran her fırsatta yapışmayan kızlar daha çok ilgimi çeker o bağırmış sende bir süre konuşma onla zaten gelir yanına

0|0
    0|0
  • Bence boşver onu ama cok istiyisan taktik veriyim

0|0
    0|0
  • Seviyosan git konuş bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hic ugrasma zaten dikkat etse sana kötü davranmaz kıçı kalkmis onun belli yüz verme ulasilamaz insan rolü oynaa..

0|0
    0|0
  • Senin iş olmaz. Bırak bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...