Ingilizce kurslarının fiyatı yaklaşık ne kadar

ingilizce kurslarının fiyatı yaklaşık ne kadardır seneye üniversite için gitmek istiyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Özeller baya düştü çünkü üniversite öğrencileri falan ders veriyor hep. Ben geçenlerde alıyorum üniversite öğrencisi 25 tl den veriyordu ders. Ha birde ben kursa gittim o da 2+1 kur tu. o 1900 e falan geldi sanırım tam emin değilim. fiyatta az bişi oynama olabilir. Sana önerim işi bilen bir arkadaşınadn ders al. Boşuna para verme. Ben verdimde ne oldu başkaları zengin oldu :P Gerçi şimdi dil bölümündeyim XD LYS 5 e hazırlanıyorum. İstersen ders vereyim :P

0|0
    0|0
    • yabancı dil için dersaneler var onun hakkında ne düşünüşorsun

• bende tm okuyuyorum okul birincisiyim ama bununla yinede birşey olunabileceğini sanmıyorum o yüzden kursa gitmek istiyorum

• Ygs puanın kaç? Bir kere zaten ikinci dil herkese şart. İngilizce o da. Ben sonradan Almanca ve ispanyolca öğreneceğim. Üni de İspanyol dil ve edebiyatı okuyabilirim o da ayrı bir konu. Bulursun bir şeyler ya. Nasıl bir şey olmazmış :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ablam saati 50 tlden türkçe bilmeyen bulgar bir kadından ders alıyor . öğretenin türkçe bilmemesi çok büyük avantaj . gerisini sen düşün .

0|0
    0|0
  • özelliğine gö değişir ama aylık 200-1000 arası değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...