Yarın bitireceğim...

2 aydır devam eden bir ilişkim var.İlk başlarda çok iyiydik ama mesela 1 haftadır bana karşı çok ilgisiz.Bunu kendisiyle konuştum özür diledi bir daha yapmayacağını söyledi fakat devam ediyor.Ayrıca bir erkekle (ki bu erkeği ben tanıyorum ) çok yakın konuşmalarını gördüm.Canım,sensiz yapamam filan.Bunu ona gösterdim sen tanıyorsun zaten dedi.Sonra işte mesela bugün buluşacaktık son anda ödev yapmam lazım dedi.Sonra bugün artık yürümüyor dedim bir şey demedi.Ben de mesaj atıp yarın bitireceğimi söyledim.Telefonu kapattım.Yarın bitireceğim?Doğru mu yapıyorum ?(önceden bir kere daha ayrılmıştım onda bırakma sensiz yapamam dedi barıştık)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• sozunde durmamıs ayrıca her erkek senın kadar anlayıslı olmuyo bır sans daha vermek senın elınde ama o bunu fazlasıyla hak etmıs bırakmalısın:(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ayrıl, ikili oynuyor sensiz yapamayacağı falan yok elindekinden olup birden yalnız kalmak istemiyor. Sen ayrılmazsan bundan sonraki ilişkiniz 3 kişi olacak gibi zaten.

0|0
    0|0
  • Hala sensiz yapamam yalanlarına inanıyormusunuz yav. Kızın aklında başkası olduğu belli ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • Genelde kızlar şikayet eder ilgisiz diye. Sizde de roller mi değişti :)

0|0
    0|0
  • En digrusu ayrlmk

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru olanı yapıyosun

0|0
    0|0
  • valla ayrıl gitsin öyle bir kızdan ne beklersin ki

0|0
    0|0
  • Sendede hata var ozaman kabul etmiceksin başka bir erkekle görüşmesini

0|0
    0|0
    • Kardeşim diyordu ona...O yüzden izin verdim.Benle de konuşuyor ayrıca.Ama bu kadarı fazla

• Tamam teşekkür ederim.

• rıca ederim

• anlasılaan seninde sevgin azalmış sevmiyomusun kızı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• canım, sensiz yapamamı başkasına yazan bir hatundan ne beklersin

0|1
    0|0
  • Yarın bir konuş onunla istersen eğer aklına yatmazsa ayrılırsın zaten

0|0
    0|0
  • her konuştuğuna "sensiz yapamam" diyorsa üç vakte kadar borsa da adına hisseler görebiliriz. en doğrusunu yapıyosun arkadaşım için rahat olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...