Yardım edın lutfeeen n

bı cocuk var ondan hoslanıyorum ılkkez arkadaslarm onu farketmıstı sana bakıyo falan dıyolardı bn cocgun srtına bıle bkmıodum amaa sımdı her tenefus kesıyorum cocuk bugun bahcede sadece ben vardım elıyle benım tarafı gosterdı benımı yoksa baska bıseyımı gosterdı anlamadım bıde arkadasları bızden bırı ıcın o cocuga senınkı bumu dye srmuş oda benı gostermıs bılemıyorum ama cocugun adını bıle bılmıyoruumcocuk ne yapsam benle konuşurkıı yardım lutfen

Güncellemeler:
bu cocuk ben baktıgımda kafasını kasır gıbı yapıp kafasnı egıyormus arkdsm dedı senden utanıyomukı falan dedı yardım edıııın bıde kıvırcık yaa cok tatlıı

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• gidip konuşursan oda seninle konuşur kardeşim :)

veya okul çıkışı omuz atıp görmediğini söyle ve özür dile konuşacağı varsa o zamanda konuşur

0|0
    0|0
    • Veya en güzel aşklar kavga ile başlar git ağzını burnunu dağat :D:D

• haha :))

Erkekler Ne Diyor 4

• bırak onuda o düşünsün aaaa :S

0|0
    0|0
  • ortak arkadaşlardan yardım isteyebilirsin

0|0
    0|0
    • yoksa var ama o cocuga hytta solmm

• Ya benimde kestiğim bir kız var hatta onlada 2 yaş fark var belki sen olamazmısın mesat atsana bana bir belki osundur bilemem kii

0|0
    0|0
  • ve rüzgar fısıldadı bekle bekle beklee :) eğer yazıyosa er ya da geç o bulur yolunu

0|0
    0|0
    • ben sadece bakıyımmı yanı :D

• kalabalıkta artislik yapanın tenhada affı olmaz :) valla benden sana akıl aklın varsa tek takıl felan değil de bekle gelir 3 -5 güne :))

• heee bazıları ona havalı bazılarda utangac saftırık dıyoo :p

Kızlar Ne Diyor 1

• cok sert durma cocuk cesaret kazansin gelir konusur sen adim falan atma.

0|0
    0|0
    • cocukla hergun bakısıyoruz ve hep onun oldugu yrlere oturuyorum

• ya eger seviyosa gelir konusur sevmiyosada bakarak egosunu tatmin eder.lise de misin? kacinci sinif

• lıse armızda 2 yas var

Yükleniyor...