Neden böyle yaptı ?????????????

2 senelik ilişkim 10 ay önce bitti. Ve ikimizde üniversite sınavına hazırlanıyoduk. Bu süreç içinde ayrı olsak bile sürekli yanımda olmaya çalışıyodu. Beni sevdiğini söylüyodu . Bana çok kez yanlışlar yaptı bu yüzden ayrıldık. o 2 sene hazırlanlmasına rağmen ilk sene kazanamadı benden düüşük yaptı ama ikimizinde yetiyo istediğimiz yerlere. Sınav sonuçlarını öğrendiğimiz günden sonra mesaj atmamaya başladı. Ertesi gün ben uzun bir mesaj yazdım . Sıkma canını falan filan diye. O da bana yazdı baya ama ilk defa seni rahatsız etmicem bundan sonra sen yoluna ben yoluma dedi. Bende amacına ulaştın dedim. O da ne amacı dedi.. Bende amacın bu süreçte yanımda olmaktı ve üniversiteyi kazanmaktı dedim. Sana hiçbirşey demiyorum dedi . Hergün mesaj atan kişi 1 haftadır yazmıyo. Neden bölye oldu?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Soguduysa senden zaten bir anda silip atar senın. dersler falan bahane olur

0|0
    0|0
    • hergün mesaj atıyodu ama bir amacına ulaştım dedim facede yazmadığı şey kalmamış

• boşver takma sevseydi gitmezdi zaten

• ayrılan bendim ama

Erkekler Ne Diyor 1

• o amaç olayını anlamadım sen bunu derse mi çalıştırıyordun?

0|0
    0|0
    • Hayır ayrı olduğumuz için manevi olarak yanımda olamadığı için üzülüyordu . Mesaj atıyodu sürekli . Bende amacına ulaştın yanımdaydın demek istedim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...