Bir kadına bağlanmak akıl işi mi?

Birine değer verdiğin zaman, taviz de verirsin. Kimseye gereğinden fazla değer verme. Hak etmediği halde, hak ettiğinden fazlasını verdiğin insan şımarır. İnsanoğlu nankördür. Onun için yaptığın her şeye bakar ama kördür. Çabuk unutur. Çabuk yok sayar. Çabuk bıkar. Kendinden verdiğin kadar azalırsın. Onunla çoğaldığını sanarsın ama azalırsın. Gittiği gün, bittiğin gün olmasın istiyorsan gerektiğinden fazla fedakarlık yapma. Gerektiğinden fazla bağlanma. Aşık ol ama tutsak olma.

0|0
1525

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer Hayatını paylaşacaksan BİR KADINA BAĞLANMAK en doğru harekettir. Zaten Erkek Adam dediğimiz TEK EŞLİ olmalı.. Bu bayanlar içinde gecerli

3|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Burda karşı tarafı suçlamak hatadır bunları seçen ve yapan sensin onun iiçin yaptım diyebilirsin ama o insan sana senin yaptığın şeylerin karşlılığını vermek gibi bir zorunluluğu yoktur siz zaten birey olmuşsanız gerektiği kadar verirsiniz kimse sizden önce gelmez geliyorsa zayıfsınız demektir

0|1
    0|0
    • Karşı tarafta bulur insan hatalarını ilk önce iğneyi kendisine batırıp sonra çuvaldızı batırsa daha mantıklı olabilir. İlk önce insanın kendini bilmesi gerekiyor sonra diğerini anlamaya çalışmalı.

• Bu yazdigin her iki taraf icin gecerli kimseye hak ettiginden fazla deger vermeyeceksin eninde sonund degersiz olan sen olursun !

0|1
    0|0
  • Saçmalığın daniskası

0|1
    0|0
  • aşk-sevgi alış veriş ,ticaret işi değildir.iki taraf da karşılıksız bir tutum izlerse ancak saadet olur.

0|1
    0|0
  • Haklısın ama herkes aynı olmaz. Hak eden var sevgiyi ilgiyi hak etmeyen var ama karşılığını görüp hissediyosan eminsen onunla güzel bir hayatın olacağından sevildiğini hissedip sana güven veriyorsa hak ettiği değeri göstermekten korkma. Bağlanmıycaz diyoruz her seferinde ama bir gün bir bakmışsın ki tek hayatın o oluyor. Çokta büyük konuşmamak lazım aslında.

0|1
    0|0
    • Evet onsuz yaşayamayız bence denilmemeli, ayrılıkda olabilir sonuçta ondan sonra ilk başta dediğimizi yiyoruz ne yazık ki..

• Kalp işidir bu.

0|1
    0|0
  • tamam

0|1
    0|0
    • işlem tamam.. bağlanmayalım mı ne demeğe getiriyorsun işi açık konuş hanım hanım :) :)

• muhtemelen 30 yaşında yanlızsın kendini kemiriyosun yavaş yavaş :))

0|1
    0|0
  • HAK EDEN KİŞİYE BAĞLAN HAK ETMEYEN BAĞLANMA HATTA SALLAMA BİLE ONLARI.

0|1
    0|0
  • Değil vallahi :)))

0|1
    0|0
  • haklısın sev ama tutsak olma sakın.

okudum gidiyorum.

0|1
    0|0
  • aşık ol ama tutsak olma bu mümkün mü acaba :) bnce mümkün değil bağlan ama bırakma o seni bırakmadıkça nasip :)

0|0
    0|0
  • O zaman bir erkeğe de bağlanmayalım... Ayrı gayrı tek başımıza yaşayalım gitsin...

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden kimseye bağlanamıyorum ya, ne arkadaş sevgili kimseyi istemiyorum, ben bana yeterim diyorum bu hale geldim

0|0
    0|0
    • Yok öyle deme çift olarak yaratılmışız insan illa ki birilerine muhtaçtır emin ol.. gel bu kararından vazgeç..

• Aynisi erkekler icinde gecerli ama neden kiz erkek ayiriyorsun bir erkege baglanmakta akil isi degil cünkü erkeklere güvenilmez bende böyle düsünüyorum artik

0|1
    0|0
    • Sende bir erkeğe bağlanmak akıl işi mi diye başlık açabilirsin.

• aynen öyle yapicam hem kadin güclü olursa ayni gücülükte erkekler bence daha cok kadina saygi duyuyor zaten ben ona bakiyorum beni birakamaz diyemez ozaman o yüzdende ben önemli buluyorum kadinlarin kendi parasini kazanmasina. neyse ben cok konustum yine:D size mutluluklar hersey gönlünüzce olsun insallah :)

• Amin teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 24

• Ne çok değer vermek gerek ne de az. İkisinin de ortasında bir yol bulmak gerekli. Fazla iltifat etmemeli ama kaba davranışlar içine de girilmemeli. Hele hele "seni seviyorum." cümlesi ağızdan çok seyrek çıkmalı. Çünkü bir kız erkeğini tamamiyle sahiplendiğinde onu hor kullanmaya ve aşağılamaya başlayacaktır. Bu her kes için söylenemez ama pek çoğu için geçerlidir.

0|1
    0|0
  • Ask baglanmaktir özünde eger baglilik yoksa ask yoktur..

ancak her kadina baglanmamak gerek seni cekip cevirecek her zaman yaninda olacak.. bir dag gibi ardinda durucak hayatin her anini paylasacak birisine baglanmak gerek..

0|1
    0|0
    • Şıpsevdiler var hocam herkese aşık oluyorlar, insanoğlu hep daha iyisini ister elindeki ile yetinmez, elindekinin kıymetini emanetine her daim sahip çıkmak gerek, bazıları leylek kadar bile olamıyor leylek tek eşlidir seçtiği eşini ölene dek beraber olur.. insan her daim istediğini alamıyorlar, seviyor tutuluyor aşık oluyor sonra ben seni böyle bilmiyordum diyebiliyor. ilk önce bence kişi kendini bilmeli sonra diğerine yönelmeli hocam..

• aski farkli amaclar icin kullaniyorlar su anda.. :)) benim bahsettigim eski kafali dinazorlarin düsünceleri:))

• onlardan her yerde var hocam kurtulmak yok her daimde olacaklar..

• ilişki tamamen irade meselesidir. tabii ki bağlanmak doğal bir şeydir. sonuçta seviyorsun. ama taviz vermek bağlanmaktan kaynaklanmaz. daha çok irade meselesidir. taviz tavizi getirir. ne kadar sevsen de tavizi verip vermemek senin elinde. önemli olan karşılıklı olarak sevgiyi ayakta tutmaktır. zira bir kez seni kafasından sildi mi bir daha yerin olmaz. ağzınla kuş tutsan bile neden bu kuşun rengi falanca renk değil diyebilir. yani ne yaprsan yap sadece bir tebessüm alabilirsin. sevgini dinç tutmak istiyorsan sahip çıkacaksın. dertleriyle ilgileneceksin. hastalandığında yanı başında olacaksın. derdini dinleyip çözüm yaratacaksın. o zaman senden ayrılamaz. yok onun için çok çalıştım, karnını doyurdum, üstünü giydirdim, hediyelerin haddi hesabı yok diyip te bunun karşılığında sevgi bekliyorsan sadece nankörlüğünü görürsün.

0|0
    0|0
  • bir kadına bağlanmak bu zamanda hiç akıllıca değil.özellikle büyük şehirlerde gördüğüm yaşadığım şahit olduğum çirkin manzaralar ve büyük şehirlerdeki kadın erkek ilişkisi dendiğinde ortaya çıkan istek ve dürtüler mide bulandırıcı.Her seferinde haksız çıkmak için k.yırtsamda her seferinde haklı çıkmak böyle bir sonuca ulaştırıyor insanı.

0|1
    0|0
    • Yok canım neden öyle diyorsun. bağlanmak hiç akıllıca değil diyorsun. sana kötü örnekler denk gelmiş olabilir kardeş, öyle düşünme iyileri de var.

• iyilerini büyük şehirlerde bulamassın üstat ben denedim.hem ayrıca bağlanmak yerine bağlamayı denersen daha keyifli oluyor.tecrübeyle sabittir.

• bir kadından ziyade bir insana bağlanmak akıl işi değil, sevmek aşık olmak sadakat v.s bunlar güzel şeyler ama insanoğlu olarak egoistiz ilk önce kendimizi düşünüyoruz çıkarlarımız ön planda bir insana kendimizi deşifre ettiğimiz zaman bizi kullanmaya çalışmasına engel olamıyoruz. Bağlanıcaksan Allaha bağlan..

0|1
    0|0
  • Arkadaşım soruyu sormuşsun ama cevabınıda vermişsin ben nediyim şimdi sana söylenicek herşeyi söylemişsin :))

0|1
    0|0
  • '' Bir '' kadına bağlanmak çok malcaaaa :D

'' O '' kadına bağlanmaksa hayatının en doğru kararıdır ^_^

http://youtu.be/vyxhwDvItvs?t=30s miss me miss me now you wanna kiss me ! ovvv yeah :DD

0|1
    0|0
    • Niye işi felsefe boyutuna getiriyorsun beni deli ediyorsun hee.. sabah sabah.. sensin mal :) :)

• hayatı tesbih yapmışım sallıyormuşum

adını duydukca aglıyormuşum

deli dıyorlarmış benim halime

gelmişine geçmişine sövüyormuşum!

0|0
    0|0
  • kadına göre değişir.

0|1
    0|0
  • Bize söylenecek laf kalmamış lakin bu iki taraf içinde geçerlidir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Millet den yiyin darbeyi açın böyle sorular :)))

0|2
    0|0
  • deli olmak lazım bence

0|1
    0|0
    • mecnun olmak lazım önce akıl bir gidecek sonra yerine gelecek sonra o akıl kalbe nufüz edecek sonrası malum bir sen bir ben birde eşşek sıpasına doğru gidiyor :)

• tek kelimeyle adamsin...

0|1
    0|0
  • Son cümlene itirazım var. Aşık olmak tutsak olmaktır. Eğer tutsak hissetmiyorsan aşık değilsindir. O sebeple, benim aşık olmaya da itirazım var (kendi adıma). Benim için, sürü psikolojisinden başka birşey değil aşık olmak; ego tatmini; ürememiz için bir tuzak.

0|0
    0|0
    • Sen anlatmışsın kendini yorum için sağol. aşk tutsak olmaktan kastı bağlanmadır aslında..

• Kahrol düşman, al sana bomba

0|0
    0|1
    • hangi düşman bomba kim ne diyon sen ya..

• Saçmasapan bir soru, anlamsızca öğütler falan. Böyle cevapla gırgırımı geçtim

• sensin saçma sapan özenti... bende senle gırgımı geçtim elalimin selfie si denilen karın ağırısı ile özentiliğin dibiini göstermişsin ohh rahatladım :)

• Adam haklı beyler.

0|1
    0|0
  • aşık olduğun kişisine göre değişir...hem aşka ronesans felsefesiyle bakmamalıyız hayat herzaman rasyonellikten ibaret değildir..

0|0
    0|0
  • kesinlikle degil onun için kısa süreli yaşacaksın kadınları

0|0
    0|1
  • dogru kısıyse oyle en akıllı ıs hemde

0|0
    0|0
  • Aşkta mantık arama derler ama dediğine hak veriyorum. Akıl işi değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...