Bir kadın işsiz ayyaş bir adama neden 5 çocuk doğurur?

Bir kadın nasıl ve neden çalışmayan ve ayyaş bir adama 5 çocuk doğurur?

Bütün çocukluğum ayyaş bir adamla sinir hastası bir kadının kavgalarını izlemekle geçti bu doğduğum gece konduda.. ne bir kısmetim çıktı ne eğitim alabilip kendimi kurtarabildim.. 30 yıldır ordan oraya ordan oraya boğaz tokluğuna abuk sabuk işlerde çalışıyor horlanıyorum.. psikolojim bozuk.. her anım kahırla geçiyor.. her gün allahıma canımı aldiye dua ediyorum..

babam olacak adam öldü yıllar önce .. annemle bu gece konduda sıkıştık kaldık .. diğer kardeşlerimin kısmetleri çıktı kurtuldular..

genede onu üzmemek için uğraşıyorum ama .. beni neden doğrdun diye ona çok kızgınım

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• Annenin Elinde Mi Ki Seni Dogurmak Yada Sen Evlensen Çocuğum Şu Olsun Diye Seçe Biliyormusun Allahın İşine Karışma Kardeş Ben Karıştım Bir Kere Sonradan Anladım Ki Benim İçin Hayırlı Olan Buymuş..

Senin Durumuna Gelince de Belki de Senin Sınavın Budur Belki Haline Şükür Ederek Cennete Gideceksin Yada İsyan Ederek Cehenneme O Yüzden Annene Boşa Kızma Sanki O Çok mu İstiyordu Böyle Bir Hayat Yaşamayı ?

İnsan Oğlunun Elinde Değildir Nasıl Yaşayacagı Sadece İnsan Oğlu Ne Halde Olursa Olsun Çok Şükür Deyip Allahına Sıgınmalı...

0|0
    0|0
    • her gün azap olunca her dakkan şükür olmuyo.. hayatım o kadar zorki.. dayanamıyorum katlanamıyorum.. şükür ve çaba yollarında çok gezdim olmuyo düzelmiyor hiç bir şey.. bende bir insanım

• işte onları bile kıskanıyorum.. ölüyorlar kurtuluyorlar.. ölüm kurtuluş geliyor.

• Nereden Biliyorsun Ki Ölümün Kurtuluş Oldugunu Belki Sonsuza Dek Cehennem de Yanacaksın Belki Kıyamaet Kopana Kadar Kabir Azabı Çekeceksin Allah dan Başkası Bilemez Senin İçin Neyin İyi Neyin Kötü Neyin Hayırlı Neyin Hayırsız Oldugunu..

Boştan Yere İsyanları Oynayıp Daha Fazla Günah İşleme Onları Bile Kıskanıyorum Diyorsun Sende Onalar Gibi Öl O Zaman Denese Bir Kaç Gün Aç Dura Bilecen Denesene Bi Kaç Gün Susuz Dura Bileceksin Yada Susasdıgın Zaman Çamurlu Bir Su İçsene Böyle Mutlu Olmaya Bak

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sakın böyle düşünme... Biliyorum söylemesi kolay yaşaması zor... Herkesin bir sıkıntısı var.. Ama beterin beteri de var.. Her zaman bunları görüp şükretmeli insan.. Senin için söylemek kolay gel gör diyosun şuan içinden ama en azından görebilidğin gözlerin, yazabildiğin ellerin ve düşünebilidğin bir beynin var.. Senin en büyük imkanın bunlar.. Kendi hayallerinin peşinden koşman, istediğin hayatı yaşaman için tek engel sensin yine.. Kısmet konusuna gelince, Kimisine kısmetin sabır tarafı düşer.. Sen sabret elbet bir gün hak ettiğin güzellik çıkar karşına.. Sakın isyan etme..

0|0
    0|0
  • adam ayyaş işte yanlışlıkla 5 çocuk edinmiştir

0|0
    1|0
  • Hobi

1|0
    0|0
  • Yapma kardeşim ,bence umudunu kesme , kaderin ilerde sana neler sunacağını bilemessin ,belki yarın belki yarındanda yakın ...

0|0
    0|0
  • hayat bazen zordur ama haline sükretmek lazım tekerlekli sandalyeye mahkum olmus ya da yatağa öyle hastalar var sükret haline bak buralarda yazabiliyorsun ya görmeseydin felan iki elinde tutmayabilirdi ama. şükür etmesini bilmeli

0|0
    0|0
  • malesef hayat bazılarına çok acımasız o bazılarının içersinde sende yer alıyorsun işte ALLAH yar ve yardımcın olsun demekten başka birşey gelmiyor elden.Sen günlük 30 liraya iş bulunca sevinirsin o hayatın acımazlıklarını görmeyenler ise akşam bir masada eglenceye 1000 tl harcarlar hiçte umurlarında olmaz hatta üstünede yaa güzel eglendik hemde çok ucuza tüm masraf 1000 tl tuttu diye söylenirler :( Ahhhh ulan hayat ah

0|0
    0|0
  • demek ki sevmiş

0|0
    0|0
  • mallığından doğurur:D

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun gönlüne göre versin başka bişey denilmez acıyı çeken bilir !

0|0
    0|0
  • iyi de yapacak birşey yokken canları sıkılınca yapmıyorlar mı . bu yüzden de korunmuyorlar

0|0
    0|0
  • içine boşaldığı için muhakkak

0|0
    0|0
  • Bende beni neden doğurduğu için kızgınım :) Ama gördüm ki benimki rahatlıktan iyi yaşamaktan olan bir şey. Senin ki çok başka. Böyle bir şeyi sorgulamak sana kalmaz. Senden daha kötüsü tabiki vardır. ALLAH belkide seni böyle bir sınava tabi tutuyordur , anneni yanlız bırakma mükafatını fazlasıyla alacağından eminim. Şöyle düşün senden çok daha kötülerde var. Açlıktan ekmek kırıntısı arayanlar.başka bir çıkış yolu olduğu halde kötü yola düşmüşler vs... Ve benim bildiğim kadarıyla zaten bize dünyaya gelmeden önce YÜCE ALLAH bize soruyor seçme şansı veriyor. Ve bizde dünya gibi bir yere geldiğimiz için kendimizi şanslı hissetmeliyiz. Bende ALLAH canımı alsın diye dua ediyorum , fakat bir gün annem dediki ölümü istiyosunda ölüm için ne hazırladın? Öteki dünyada ne yapacaksın. Ve ben öylece kaldım. Ölümü istemek iyi değildir , sen ALLAH'dan hayırlısını iste. Annenin yanından ayrılma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...