Squat kalcami mahvetti?

ben baya yapiyorum yani uzun zamandir ama kalcamin sekli bozuldu resmen yani girinti cikinti olustu kalcamda selulit gibi yag yakıyor o yuzden sanırım nasil duzelir bu? Ayrica kalcam küçüldü sanırım eski halini seviyodum ben ya keske hic kalkismasaydim

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflayacaz diye saçma sapan işlere kalkışıyosunuz kadında kalça olmadıktan sonra ne anlamı kalır kadınlığının :S

1|0
    0|0
    • zayiflamak icin degil bu kilo fazlam yok zaten

• ben kendiminkinden memnunum şeklen flan çok ama selülit gibi bir şey yaptı ondan rahatsızım

• ya işte hayatım yapma bırak eski şeklini alsın gerek yok oynama şeklinle :))

Erkekler Ne Diyor 13

• lanet olası squat

0|0
    0|0
  • ne kadardır yapıyorsun

0|0
    0|0
  • sıkılaşmıştır yahu sekil bozukluğu sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0
    • hayir cidden olustu girintili cikintili oldu

• ben aynı sekilde besleniyorum bacağımda hic kalmadi selulit ama kalcam cok otu oldu eski haline gore ben sadece korumaya calisiyordum

• başka sebepleri olabilir bundan demek yanlış olur bence çok bir bilgim yok selülit hakkında gerçi spor iyidir ama

• Sal kendini abur cubura vur

0|0
    0|0
  • Squat selülit falan yapmaz, squat yapıyorum nasılsa diye abur cubura abandıysan o yüzden olmuştur.

Beslenme planını bir gözden geçir.

0|0
    0|0
    • her zamanki gini oldu oyle olsa erimezdi kalcam ayrıca

• Acaba ben hocalar hariç neden göremiyorum bu squat yapan bayanları spor salonunda 2 senedir ?

0|0
    0|0
    • ben spor salonuna gitmiyorum kendim duzenli olqrak yapiyorum

• selulit degil benimki daha basja bir sey anlatamiyorum fizigim cok guzel cidden allah kahretsin bu squati yapmasam hic sorunum yoktu

• Mesaj atarsan bu konuda bilgilendirebilirim.Spor konusunda baya bilgiliyim ve yapıyorum zaten

• squat mı offffff yapmayın şunu gözümün önünde

0|0
    0|0
  • yazık olmuş

0|0
    0|0
  • Squat I YAPIYOSUN ALEMLERE AKIYOSUN BASMIŞIM AMİNO ASİDİ DAAŞŞŞŞ GİBİİYİİMM.):):)

0|0
    0|0
  • Basenlerin varsa cok tatlısın <3 sdfmssdf

0|0
    0|0
  • Neymiş ki bu kalça küçültme yöntemi

0|0
    0|0
  • squat nasıl bişey yeni duyuyorum

0|0
    0|0
  • Dua et sguat kalçanı mahvetmiş ya başka birşey kalçanı mahvetseydi :(