Kapat

Erkeklerin yaşlarını niye büyük söyler?

Ne zaman ki bir erkeğe yaşını sorsam önce benim yaşımı sorup öyle cevap veriyor. Ve nedense hep kendi yaşlarının 3-4 yaş fazlası :))

Evet erkekler niye yaşlarını büyütür, kadınlar küçültürken?

Güncellemeler:
Şöyle bir tahminim olacak kadınların genç erkek hoşlansalı, erkeklerin ise olgun kadın hoşlansalı

hatalıysam aramızda kalsın :)
aman ,tecrübeli erkek , bence abartıyorsunuz , tecrübeli erkek diye takıntılı değilizdir

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü kadınlar olgun erkeklerden hoşlanır :) ve o sorduğun erkekler de senden hoşlanmış belli ki :)

Sevdiğim kız bana abi demiş :) Bana abi deme penticim derse birisi kaç hemen, orayı terket :)

1|0
    0|0
    • yeterrr ! hoşlanmıyorum olgun erkeklerden

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Bi erkek yaşını büyük söylüyor yada bir bayan yaşını küçük söylüyorsa sadece hedef kitlelerini geniş tutmaya çalışıyorlardır..

1|0
    0|0
  • çünkü yapılan bir ankete göre kızlar hep kendi yaşıtları ve kendilerinden büyük erkeklerle daha ilgilidirler. lise anılarınızı hatırlayın bir kız kendinden küçük birisiyle hiç çıkmış mıdır valla benim lisemde öyle birşey duymadım uzun lafın kısası kızlar kendilerinden büyüklere daha çok ilgi gösterince bizim erkekler de ne yapsınlar yaşı biraz büyütüyorlar hepsi bu yani :)

1|0
    0|0
  • Kızlar neden "ben olgun erkeklerden hoşlanıyorum" diyorsa gerçek sebebi odur :)

0|0
    0|0
  • Bu tüm erkekler için geçerli olan bir şey değil... Özellikle de büyük şehirlerde bunun tam tersine çok rastlanılıyor... Benim fikrimce bu davranışlar genelde erkeklerin kendilerini daha olgun, daha güçlü gösterme polemiğinden kaynaklanan bir şey... Büyükşehirlerde ise, yada daha medeni kesimlerde diyelim erkekler genelde kendisinden yaşça daha ufak bayanlara ilgi duyduğu için yaşını genelde ufaltıyor... Örneğin bir komşum vardı geçen yıl, adam 37 yaşında, sevgilisi ise 21, ve yaşını 30 diye biliyormuş... Kısaca bu yaşam popilasyonuna, kültürüne, kişilik ve karakterine göre değişiyor insanların... Aynı şey bayanlarda da var üstelik, daha bundan 2 yıl evvel bir arkadaşım sevgilisi yüzünden karakolluk oldu, biz 20 yaşında biliyoruz, meğerse 17 yaşındaymış henüz ve gece evinden habersiz sabahlamaya kalkışınca, çocuğun başını yakıyordu az daha... Kısaca benim görüşüm bu şekilde...

0|0
    0|0
    • bizde büyük şehirde yaşıyoruz

• Olgun olamıyorsak AAA bak şu yasındaymıs hiç göstermiyor olabilir mi acaba ? Peki sizin illa yaşı şu olsun benden buyuk/kucuk olsun takıntınız var mı?

0|0
    0|0
  • Benden büyük kadınların benden hoşlansalı istiyorum... :( Az da kilolu olsun :( Üstüne yattım mı su yatağı gibi beni bi ora bi bura savursun :(

1|0
    0|0
    • yuhara :D

• hay Allah :))) çok garıpsınız

• Ama :( Ama :( Biz naptık :(

• bazı erkekler, malum sebeplerle, kendine 30+ yaş grubunu hedeflemiş durumdadır. hadef kitleye uygun olarak yaşı da 30+ (32 mesela)'dir. ayn zamanda, bu yaşın hem kişilik hem de mesleki kariyer bağlamında en iyi yaş olduğ düşünülmektedir.

0|0
    0|0
  • Kadın tecrübeli erkek, erkekse tecrübesiz kadın ister. Tecrübede yaşla doğru orantılı değerlendirilir. Ama son zamanlarda istisnalar çok oluyor...

0|0
    0|0
  • bazilari yapiyor bunu :D ama ben yasimdan memnunum :D hatta kucuk gorundugumun soylenmesine bayiliyorum :P

0|0
    0|0
    • hey ben de bayılyorum me too me too

• ama bak bulursan cocuklarin guzel olur :D bknz: sekil 2a

• eh bizimkiside melez sayılır,bi tarafı çerkez bi tarafı ç.kale

sayılmazmıkine :D

• ben yaşımı büyütmem ama büyük gösteririm... yani keşke hep 18 inde olmak istedim 18 yaşımdan beri...

ama şöyle bi söz vardır... sazın eskisi telin yenisi makbüldür...

0|0
    0|0
  • şahsen öyle bi sorunum yok:) ama bu gızlarda çok popüler hep onlar başlattı..

0|1
    0|0
  • Tecrübeden kastım olgun olmak. Kadını taşıyabilen.

0|0
    0|0
  • olgun gorunmek icin kizlarda bunu istiyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• banada nerelisin diye soruyorlar

bende söyleyince

aaaa aynı şehirdeniz diyorlar

tüm türkiye hemşerim benim

bir ara saydım

valla 9 kişi ile üst üste hemşeri geldim :))

bu erkekler şoook komikler yafffuuu

penti adam seni kaftilemek için öyle yapıyor bence

sen onu kaftile

bütün tasoları al

oyunu kazan

1|0
    2|0
  • hoşlansalı ne ya? yeni yeni şeyler türetmeye çalışmayın şu güzelim türkçeyi daha fazla batırmayın.

2|1
    1|0
    • hoşlanma durumu dıkkat edersenız burda Türkçeyı en düzgün kullananlardanım ,daha uygun bır sey bulamadım sözcük olarak ,baya gec bır saattı

• olgun olmasından dır =)

0|0
    1|0
Yükleniyor...