Siz hiç kendi ambulansınızı çağırdınız mı?

Ben hayatımda bir kere kendi ambulansımı çağırdım. 500 miligram ağrı kesici almıştım başımın ağrısı için. Hapı attıktan sonra içinden çıkan uzun kağıda göz atayım dedim. Aşırı dozun öldürebileceği falan yazıyordu, ben de bir tane attığım için rahattım. Sonra arkadaşım "Yarısını kır da yut dedim oğlum naptın" deyince telaşlandım ama belli etmedim. Ellerime titreme geldi, karnım guruldamaya falan başladı. Ölecem diye yusuf yusuf oldum. Ambulansı aradım hemen. Ambulans gelene kadar kafamda paranoya yaptım, kendi mezar taşımı bile hayal ettim. Ambulans gelince hemşire tansiyonumun yükseldiğini ve önemli birşey olmadığını söyledi.

Siz hiç kendi ambulansınızı çağırdınız mı?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 2. kere kendim çağırdım

bir geçenlerde böbreklerimde oluşan dayanılmaz ağrıdan dolayı ve sonucu ameliyat oldu zaten geçen pazartesi ameliyat oldum.

diğeri ise 2. kez geçirdiğim kalp krizinde kendim çağırmıştım önce anlamadım uğıuşmalar filan olunca hemen aradım doktorla konuşturdular o sırada beni konuşturmaya çalışıyormuş meğer zaten o konuşurken kapıyı kırıp girmişlerdi

0|0
    0|0
  • yalnış ilaç aldım bende bikeresinde...ölüyodum lan...20 defa kustum sanırım...utancımdan doktorada gidemedim...şimdi asprin içerken bile dikkatliyim hacı...

0|0
    0|0
    • Ben şimdi hiçbirşey içmiyorum, yatarak iyileşiyorum. Geçmiş olsun.

Yükleniyor...