Bir kıza nasıl açılırsınız hangi cümleleri kurarsınız?

Beyler bir kıza nasıl açılırsınız hangi cümleleri kurarsınız

Ben:Ben seninim sende benimsin itirazın var mıderim

Güncellemeler:
Günün sorusu yapsam bu kadar cevap gelmezdi teşekkürler :)

0|0
18|51

En İyi Erkek Görüşü

• mafya gibi :D sert erkek tarzı

önceden kağıda bir şeyler yazıcaksın ona söylemek istediğin. sonra onlara bir güzel ezberliceksin. ( artık ne yazacağın sana kalmış )

sonra onları ezberledikten sonra kızın yanına gidiceksin . Elinde kağıt olucak . ama kağıtta şöyle bir şey yazıcak ''SENİ SEVDİĞİMİ BU KAĞIDA BAKMADAN DA SÖYLEBİLİRiM''

kızla konuşurken sürekli bu kağıda bakarak konuşacaksn kız tabi işkillenecek .

sonra kız kağıda bakmaya çalışacak. VE ŞOKkk. yazıyı görecek.

Sende hemen patlatacan teklifi tabi

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Sırf bu yaklaşımınız yüzünden şikayet ettim sizi... O kadar kötü bir cümle...

2|2
    1|0
    • gerçekten öyle diyeceğimi düşünenlere buradan selam :)) romantik olmayı bilirim öyle odunluk yapmam aklıma o cümle geldi onu söyledim soru sorarken :)9

• kızın evet diyeceği varsada demez öyle bir giriş yaparsan :D

1|2
    0|0
  • fazla bekletip kızı kendinizden tiksindirtmeyin,birkaç kez karşılaşmışsanız kız zaten ondan hoşlandığınızı anlamıştır.

1|0
    0|0
  • are you disco ?

1|2
    0|0
  • Biri bana böyle bir teklifle gelse bir git işine derim. Net.

0|3
    0|1
  • Of bir git ya midem bulandı.

0|1
    0|1
  • Ya benimsin ya kara toprağın derdim ben olsam.

0|0
    0|0
  • Hee öyle de hahaha

0|0
    0|0
  • böyle dersen o kızı rüyanda bile göremezsin haberin olsun

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim bana bir şey dememişti yahu ama bir ara işim gücüm olur musun demiştiii , sevgilime buradan öpücüklü teessüflerimi gönderiyorum :)

0|0
    0|0
  • annemin gelinii olurmusun de

0|0
    0|0
  • abi süper cevaplar vermişler ama bunlara hiç gerek yok bir kere gözlerine sıcacık bir gülüşle bak yeter oda seviyosa seni olur zaten kendiliğinden

0|0
    0|0
    • sağol valla hepsi ezmeye çalışmış beni :D sende laf sokmadın teşekkürler :D

• cevapları okumaya geldim :)

0|1
    0|0
  • itirazım vaarr :D bu ne abi

0|0
    0|0
  • Bune böyle msn sözü gibi :(

Daha iyisini bulman lazım..

0|0
    0|0
    • duanla doğmadım ki bedduanla öleyim

• daha iyisini bulman lazımdı dedin ya, bende farklı bir msn nick'i söyledim de sen inceyi görmedin :/

• Saçma bir inceymiş ne bileyim :(

• Bana birisi bu cümleyi kursa hoşlandığım kişi bile olsa yerin dibine gömerim, çok itici

0|0
    0|0
  • Biri bana bunu dese anında hayattan soğurum o ne abi ya kimseye deme böyle bişeyi bence. Eveeet aşkıım seninim falan gibi bir cevap mı bekliyosun ahaha :D

0|1
    0|0
  • Sen teklif etme

2|8
    0|1

Erkekler Ne Diyor 50

• İlk önce sahilde denizin kokusunu ve suyun sesini duyabileceğin bir yerde mekan ayarla. Yanına gidip söyleyeceğin kelimelerin ne kadar değerli olduğunun bilincinde olduğunu bu yüzden değerli bir ortamda söyleek istedğini söyle ve mekana davet et. Mekan çalışanlarından birinin eline 50 tl sıkıştır ve hoş görü ile yaklaşmasını senden ziyade onun senden değerli olduğunu belli edecek şekilde hizmet etmesini sağla. Mekan içinde sadece senin ayarladığın masa farklı olsun örtüsü üzerindekiler ve sade iki adet gül. Biri kırmızı diğeri beyaz olsun. Ufak da olsa bir hediye al ama daima gözünün önünde olacak bir hediye. Sonra bir bardak suyunu iç ve sakinleş ardından orta şeker bir kahve söyle kendine yudumlarken rahatlar ve arzularını kalbının derinliklerinden gelecek şekilde ( tabi ciddi isen) kelamlarına dök. Seni tanımak istiyor ise kırmızı gülü, sana hayran kaldı ise beyaz gülü seçecektir. Şimdiden teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşın da sana anlaştık o halde sözleşmeyi imzalayabilirim desin. La siz okulda Türkçe dersinde edebiyat konularını işlemiyor musunuz ? Bu ne biçim bir teklif etme biçimi. Sen benimsin ben seninim şurada gördüğü otlar çiçekler doğa ananın şu gördüğün ağaçları amcamgil dikti bu güneş kimin bilmiyorum galiba doğduğumdan beri var... Senden uzun zamandan beri hoşlanıyorum bir türlü kelimeleri bir araya getirip bunu dile getiremiyorum. Şapşal olsam sanırım ben seninim sende benimsin derdim ama değilim. Seni tanımak istiyorum ALLAH'In emri peygamberin kavliyle seni kendime sevgili olarak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • link

tavsiye ederim. olmadık yerlerde bile işe yarıyo bu taktik :D

1|2
    0|0
  • Gözlerinin içine bakarım.Orada o parıltıda kendimi gördüysem,elini tutar cümleye başlarım.Saçma ve klişeden uzak,kalbimin sesini dinler,oradan gelen kelimeleri cümle yapar ona sunarım.Aşık olmak,sevmek,bağlanmak her neyse,ona gerçek aşkı yaşatmaktır amacım.Bu yüzden sıkıca bağlanır gözlerine "seni seviyorum" der,sonra da bir 5 dakika susarım.O sakinlikte heyecanımı yener,onun güzel yüzüne bakarım.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bu cümleler hiç benim tarzım değil. "itirazın var mııııı?" falan :) Taşfırın takılıyorsun ama çoğunun hoşuna gideceğini sanmam. "Ben senin, sen benimsin" falan... hadi belki evlenince söylenebilir.

Biraz alaturka kültürü yoğunsa bu cümleler hoşuna gidebilir. Türkü, arabesk falan seven biriyse bence uygun. Ama, böyle bir tarzı yoksa deme.

Ben, genelde birşey demem. Çünkü, yapmacık kalır ve bu tarz şeyler söylemek içimden gelmez. Sadece görünüşüne, kıyafetine, kişiliğine iltifatta bulunurum (abartmadan). Bir de, nadiren "seni seviyorum". Ama, bunu derken hakkını vererek demek lazım.

0|0
    0|0
    • o cümleyi soruyu sorarken aklıma geldiği için yazdım yoksa öyle demem yani :D

• Ben seninim sen de benim ne la. Ümit Besen şarkısı gibi :D

1|2
    0|0
  • O nasıl bir giriştir öyle, bir empati kurdum da kaçarım ordan.

2|1
    0|0
    • yok çıkma teklifi gibi yani :D

• soruyu sorarken aklıma o cümle geldiği için yazdım yoksa odun değilim kardeş :D

• Yok estağfurullah bu odun olduğunu göstermez, sadece doğru kelimelerini seçemediğini gösterir.

• eğilirim ve usulca kulağına derim ki "selam yavru!" eğer çanta tırnak tokat olarak dönmediyse benimdir :D sfqawfsd

2|0
    0|0
  • ben sana teelif hakıı bana ait bir yöntem verirrim...ama kızı seviyorsan kullan yok sevmiyorsan şerefsssizin tekisin derim... teelif istemem seviyorsan hakkım khelal olsun kardeşim... al ucuz bir saat git karşısına sattti eğer bakıyorsa at yere kır ve deki... bu saatden sonra benimsin... saati neden kırdın derse ilerde çocuğumuzolursa tanıştığımız anı unutmak istemiyorum dersin ...

0|0
    1|0
  • sen veya ben değil

biz olmak istiyorum.

1|1
    0|1
  • Çok abes olur o ya ben öyle yapmam. Kilit sorular sorarım başta. Onu yorarım sorularımla.Sonra konuşa konuşa onu teklif edecek duruma sokarım. Baktım mırın kırın ediyor, iyice yüklenirim. "Hadi ama artık itiraf et, yoksa gidiyorum" falan derim. O da zaten "İlk adım atsan ölür müsün" diye isyan eder. Ama sonuçta teklif eder. Ben de duruma göre ayar veririm.

0|0
    1|0
  • Madem ikimizde yatınca tavana bakıyoruz,neden aynı tavan olmasın ? yok yok 1 dakka bu evlenme teklifi oldu :D

"ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?

ben senin için yaşamayı göze almışım.."

Yada;

Sana kavusmak ıcındır dualarım,

Senı sevmemeyi kabul etmez gönül yasalarım,

Sana olan derin sevgımı ıcımde saklarım,

Rüyalarıma girme kafana sıkarım...!

0|0
    0|0
  • hoslanıyor sevıyorsan acıkca soyemek ıcınden gecenler doğruca durustce gozlerıne bakarak olur

0|0
    0|0
  • sizinle daha once bir yerde tanistik mi dersin kiz otomatikmen gulucek.hayir zannetmiyorum diyecek(baska birsey soyliyene rastlamadim)gozleriniz cok guzel de.genellikle tesekkur ederim derler salaklar:) bu kadar simdilik yeter caylak not:yoldan gecen kiza yap bunu

0|0
    0|0
    • ben onu daha önceden yapmıştım zaten :D ve karşılığınıda aldım ama yinede sağol :D

• Çok kaba olmuş seninki be kardeş :D Ben inceden inceden yürürüm genelde :D Seninle bir başka mutluyum. Eğer sen de öyleysen bunu devam ettirelim gibi falan şeyler söylerim :D

1|0
    0|0
  • Allah belanı vermesin.

2|1
    0|0
  • seni seviyorum, ı love you, Ti amo ,Je t'aime, ????????? ,Ich liebe dich , Unë të dua , s?ni sevir?m, Volim te ,?????? ??, Es tevi milu... bu kelimeler bütün kilitli kapıları açar.

0|0
    0|0
  • Ya benimsin yabadabadu -_-

0|3
    0|1
  • öyle dersen ya tokat yersin yada*i alırsın :D Önce tanışmak için bir sebebler bulmalısın o işi hallettikten sonra ilişki kurmak için güzel kelimelerle süsleyebilirsin.Örneğin soyadımı taşırmısın...Birbirimizin hayatını birleştirmeye ne dersin ? Sevgi yolunda beraber yürümeye ne dersin ? Aşk okyanusunda benimle boğulmaya varmısın ? Bir masada iki eveti yaşatırmısın ? gibi gibi :)))

0|0
    0|0
    • vay vay vay :D:D hocam ben o cümleyi soruyu sorarken yazdım yoksa güzel sözler söylerim :D

• avucunun arasına bir yürek bıraktım.ister bir kenara kaldırıp atarsın .ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağimi hatırlarsın de

0|0
    0|0
  • link al:)

0|0
    0|0
  • sessizce bir dur kalbini dinle ona hissetiklerini düşün onra ona hissettiklerini söyle arkadaşlığımızı sevgili olarak devam etkmek istediğini söyle

0|0
    0|0
  • saati sorardım ve bu saatten sonra benimsin dedirdim :)

2|0
    0|0
  • Telefonuma Arif Susam'dan "Pardon Bir Dakika Bakar mısınız?" mp3'ünü yükler, kızın yanında cıstak cıstak çalarım

0|0
    0|0
  • anana sor bakıyım bir damat lazımmıymış :D:D

0|1
    0|1
  • Kızı karşıma alırım

Göz teması çok önemli etkiliyebilmenin tek yolu

Merhaba derim önce hafif bir gülümserim

Gözlerimi gözlerinden hiç ayırmayarak saçma birşeyde söylesem etkileneceğinden içimden geleni söylerim :)

1|0
    0|0
  • kanka kusura bakmada evde kalıcaksın herhalde bu gidişle :D

0|0
    0|0
    • yok kanka kızın yanına gidince ayrı bir kişilik giriyor içime :D böyle odun cümleler söylemedim söylemem :D rahat ol olmadı görücü usulü .d.d

• Cikma teklifi kalmadi be abi :)

0|0
    0|0
  • Sen bunu düşünürsen açılamazsın natural olmak gerek ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...