Arkadaşıyla ve arkadaşının sevgilisiyle ilgili adamdan hayır gelir mi ?

arkadaşı ve arkadaşının sevgilisiyle arasındaki ilişkiyle çok ilgilenen bir adamdan hayır gelir mi?

gece gece yanlış yazmış olabilirim

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• amaç ne gizli homomu kızda mı gözü

çok fesatım ama hep gerçek çıkar

1|0
    0|1
    • kızda olabilir gözü, ya adama tavır yapıyorum anlamıyo bile ikileme düştüm gerçekçisin

• hepinizi bir araya getir gözlemle çıkar ortaya sonrası rezil mi edersin yanlarında sessizce çekip gider misin bilemem belliki adamın gözü dönmüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Bizzat arkadaşım ve sevgilisi olan kişinin arasında kaldığım durumdur.

İnanın iğrenç bir durumdur, hiç kötü niyet beslemezsiniz, hiç art niyetiniz yoktur ama farkında olmadan içlere kuşkular şüpheler duygusal karmaşalar eklersiniz.

Sorunları da olsa, mutlulukları da olsa, ne olursa olsun, üçüncü kişi olmamalı. Buna güven gibi şeyler katılmamalı, sadece mesafe önemlidir. Kanka gibi bir yakınlık asla olmamalı.

cut.

0|0
    0|0
  • Gelmesine ihtimal vermiş olamazsın

0|0
    0|0
  • Ben kankalarımın o*larına bile yan gözle bakmam. Kaldı ki sevgilisiyle ilgileneyim. Ha, ben im sevgilimle benden habersiz, izinsiz görüşecek olan, öyle ilgilenecek olan, hayattaki son dakikalarını yaşıyordur muhtemelen. APS ile gönderirim tahtalı köye.

0|0
    0|0
  • bence gelmez 3.kişi durumu ilk başlarda önemsenmez ama sonralarda bu na noluyo dersın arkadaşlık amamda belli bir yere kadar olmalı arkadaşlık

0|0
    0|0
  • grup seviyorsan neden olmasın farecik

0|0
    1|0
  • hayırdır seninki sürekli onları mı anlatıyor

0|0
    0|0
    • hmm anladım ilişkiniz fazla gitmiyck gibi görünüyor seninki onlar söyle yapyor böyle yapıyor sunu yapmıslar su söyle bu böyle diye anlatıyorsa onlara hevesleniyor demektir bide arkadaşının sevgilisini anlatıyorsa sürekli anlıyacagn sıkılmıs senden nese hayırlısı olsun

• hoşlanmak ayrı bir yolunu bulup arkadaşının sevgilisini ayartmaya çalışmak ayrı

0|0
    0|0
    • ilişkileriyle ilgilenmesi ?

• xx e sevgilisi şunu almış, xx in sevgilisi onu şöyle seviyo, xx in sevgilisiyle arası böyle

• kendine güvensiz bir imaj işte :) başkasından sizene. saçmalama bana başkasından bahsetme derdim ben. kimin ne yaptığıyla ilgilenmiyorum derim

• Gelmez.

0|0
    0|0
  • soruyu anlamadım lütfen aydınlat beni ^^

0|0
    0|0
  • ilgili olabilir nolmuş ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...