Galatasarayın gollerini burak mı atıcak yoksa drogba mı sizce :)))

burak kendini yerden yere atar drogba desen sahada yürücek hali yok emekliye ayrılması lazım sizce link

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• bir galatasaraylı olarak aklımda daha başka bir soru.galatasaray gol atabilecek mi.malum bayadır gs tat vermez oldu.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sizin o bastonlu Drogba dediğiniz tek başına Chelsea'yi CL şampiyonu yapan adam.Sizin o bastonlu adam dediğiniz süper kupa'da Feneri ağlatan adam.Sizin o bastonlu Drogba dediğiniz kendi taraftarınızın yaptığı ırkçılığa rağmen dimdik ayakta duran adam.Sizin o bastonlu Drogba dediğiniz adam hala peşinden koşturduğu büyük takımlar olan adam.Sizin o bastonlu Drogba dediğiniz adam sizin gibi takımların alamayacağı adam.

Burak Fener'i yıkacak bence hazır olun.Ona eşlik edecek isim Drogba onlara destek olacak kişi Sneijder.

Sen Drogba'ya bastonlu diyeceğine kendi yaşlı oyuncularına bastonlu de bence.

0|0
    0|1
    • o dilde drogba çhelsea yi tek başına cl şampiyonu yaptı demişsin sahada tek başınamı oynadı :) bizim çileke ihtiyacımız yok yaşlı oyuncularımız varda onlar henüz daha genç gibi koşuyorlar gençlere taş çıkartıyorlar drogba ise saha içinde bastonla yürüyor bastonuda soruda paylaştım :D

• Provokatif paylaşım.

• işine gelmedi içinmi provokatif paylaşım oldu ?

• sabri atar :P

0|2
    0|1
  • burak atar bence (salladım valla :D)

0|1
    0|0
  • drogbaa bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu fnerliler çok konuşuyo dur bakalım :) Eğer yenilirlersede bahaneler hazır biz ztn şampiyonuz yenseniz nolcak e tm şampiyonsunuz ozaman bırkın hala GS de GS şampiyon olurken bile GS yi yenmeyi şampiyonluktan öte gören takımdır Fenerbahçe bunu çok iyi anladım öellikle bu hafta ;) Hani normalde şampiyonluğu kaçıran takımın demesi lazım bari yenelimde moral olsun ama ucunda kupa falan yok CL ye katılmakta olmasa ucunda direk 3-0 yazsalardı Fenere şampiyonluktan daha çok seviniriniz nasıl olsa bence şampiyonluğun tadını iyice çıkarın bu sene :) Bu arada Burakta atabilir Drogbada ama fb forvetleri daha formda ;)

0|0
    0|0
    • Bizim sarı kırmızıya alerjimiz var real madride galatasaray forması giydirip fenerin önüne çıkarın parçalar valla galayı yenmenin zevki bambaşka anlatılmaz yaşanır :D bence bu zevki ölmeden herkes yaşamalı :D

• Hayır mesela benim için açıkcası çokta biş ifade etmiyo yenilsek bile 2. olacağımızı düşünüyorum yenersekte CL açısından iyi olur sadece buradada değil işyerindede bütün fenerliler aynı GSde GS yahu şampiyon olcaksınız hele var bitane serdar ne şampiyonluğu GS areneda yenmek ne demek biliyonmu sen diyo gülüyorum he bak şu var bzde Kupayı alırsakta süper kupa finalinde karşılaşırsak ozaman çok farklı bu maç moral ve CL için kritik ama kaybetsek bile 2. olabiliriz

• anlatmak istedini anladım ben senin ama sonuç olarak bir derbi yenildinizde beşiktaş dier takımı yener 2 inciliğe geçerse nolucak ? cl ye gidiceniz bile belli değilki ziraatı alabilirse gs alsın tabi süper kupa maçı izlemiş oluruz.

• O Bastonlu Drogba sezon başında süper kupada Fenere nasılda gol atıp Fenerlileri ağlatmıştı ama o bastonlu Drogba sizin forvetlerinin hepsini 10 a katlar ayrıca Galatasaray sadece forvetlere bağlı değil arkada dünyanın en iyi üç 10 numarasından biri Sneijder var.

0|1
    0|4
    • süper kupa da takım toparlanamamıştı ama herneyse şimdi bastonla top oynuyor onlarda birşey yapamaz :)

• Ceyhun gurselam

0|1
    0|0
  • Arenada kazanıp şampiyonluk kutlayacağız ayrıca bize kim gol atacak bastonlu drogbamı laziocu burakmı yoksa egoist sneidermi önce onlar iç sorunu çözsünler sonra çıksınlar fenerin karşısına şimdi emenikenin gollerini izleme zamanı uzun zamandır gole hasretler izlesinler işte Emenikeyi :D

0|1
    0|0
  • Sneijder ve selçuk :)

0|1
    0|0
  • bu cevap bastonu sana monte eder. link

0|0
    0|1
  • gs gol atabilecekmi :D

0|1
    0|1
  • SABRİ atacak